Dokument dotyczący instalacji produktu Electrolux Crse264fss0

Dokument dotyczący instalacji produktu Electrolux Crse264fss0 jest doskonałym środkiem do zapoznania się z produktem. Zawiera dokładne kroki instalacji, które należy wykonać, aby produkt działał prawidłowo. W dokumencie znajdują się także wskazówki dotyczące wymagań elektrycznych, które muszą być spełnione, aby produkt działał prawidłowo. Dokument zawiera również szczegółowe instrukcje dotyczące konserwacji i czyszczenia produktu oraz instrukcje dotyczące eksploatacji i bezpieczeństwa. Wszystkie te informacje są przedstawione w sposób zrozumiały i zawierają wszystkie potrzebne informacje, aby prawidłowo zainstalować i korzystać z produktu Electrolux Crse264fss0.

Ostatnia aktualizacja: Dokument dotyczący instalacji produktu Electrolux Crse264fss0

Punkty artykuły

 1. Osobliwości
 2. Zasięg
 3. Porady operacyjne
 4. Recenzje recenzji

Moczenie potraw jest często procesem zwykłego, ponieważ wielu ludzi, którzy już znudzili wielu ludzi. Zwłaszcza, gdy po wydarzeniach lub spotkaniach z przyjaciółmi musisz przenieść dużą liczbę płyt, łyżki i inne naczynia. Rozwiązaniem tego problemu jest wbudowane zmywarki, z których jeden z producentów jest elektrolux.

Osobliwości

Produkty marki Electrolux, znane na całym świecie i w większym stopniu w Europie, wyróżniają się na rynku takiego rodzaju sprzętu ze względu na jego funkcje, dzięki czemu konsument wybiera zmywarki tej firmy.

 1. Zasięg. Wbudowane zmywarki elektrolux są reprezentowane przez dużą liczbę modeli. Produkty różnią się nie tylko wielkością, które muszą być brane pod uwagę podczas instalacji, ale także według charakterystyk. Dotyczy to zarówno wskaźników podstawowych, takich jak liczba kompatybilnych dań i oprogramowania, a inne funkcje, które sprawiają, że pranie wydajniej.

 2. Jakość. Szwedzki producent jest znany ze względu na swoje podejście do produkcji sprzętu. Każdy produkt przekazuje wiele kontroli jakości na etapie tworzenia i montażu, ponieważ odsetek małżeństwa jest zminimalizowany. Nie można powiedzieć o materiałach produkcyjnych, ponieważ Electrolux będzie używać wysokiej jakości surowców podczas pracy. To jest ta funkcja, która umożliwia zmywarki mają długą gwarancję i obsługę.

 3. Dostępność modeli premium. Maszyny tej firmy początkowo nie można nazwać tanio, ale są też takie, że rzeczywiście są jednym z najlepszych w porównaniu z produktami innych producentów. Innowacje technologiczne, a także ich integracja w celu poprawy produktów, nie omijają boku elektrolux, więc pewne zmywarki są wyposażone w najskuteczniejsze środki do oczyszczania naczyń z zanieczyszczenia o różnym stopniu.

 4. Produkcja akcesoriów. Jeśli masz długą technikę, a następnie natychmiast będziesz musiał zastąpić niektóre wymienne części, aby produkt był skutecznie funkcjonować. Możesz kupić odpowiednie akcesoria bezpośrednio od producenta. W ten sam sposób można kupić środki czyszczące, które pozwalają na pranie najbardziej złożone zanieczyszczenia.

Zasięg

Zakres modelu wbudowanych zmywarki szwedzkiego producenta ma dwie gałęzie – pełnowymiarowe i wąskie. Głębokość może wynosić od 40 do 65 cm, która jest standardem techniki tego typu.

Electrolux EDM43210L – Wąska maszyna wyposażona w specjalny kosz maxi-flex. Jest to konieczne do oszczędzania miejsca w zmywarce, ponieważ jest przeznaczony do lokalizacji wszystkich sztućców, które są niewygodne w instalacji naczyń. Regulowane separatory umożliwiają pomieścić elementy różnych rozmiarów bez ograniczania użytkownika. Technologia Satelleteclean zwiększa 3-krotną jakość prania z powodu podwójnego obrotu.

Jest bardziej niezawodny i działa z powodzeniem, nawet gdy maszyna jest w pełni załadowana.

System QuickSelect jest typem sterowania, gdy użytkownik wskazuje tylko czas i rodzaj mycia naczyń, a wszystko inne wykonuje funkcję maszyny. Kosz QuickIft jest regulowany na wysokości, umożliwiając tym samym usunięcie i włożenie, ponieważ jest on najbardziej wygodne dla konsumenta. Uniform podwójny system rozpryskiwania sprawia, że ​​naczynia są czyste zarówno w górnych, jak i dolnych koszy. Liczba zestawów do pobrania sięga 10, zużycie wody 9. 9 litrów, elektryczność – 739 W na pranie. Umieść 8 podstawowych programów i 4 trybów temperatury, które umożliwiają użytkownikowi skonfigurowanie techniki w zależności od ilości naczyń i stopnia zanieczyszczenia.

Poziom hałasu 44 DB, istnieje wstępne płukanie. System suszenia Airdry z otworem drzwiowym znajduje się technologia wydajności termicznej i funkcja automatycznego wyłączania. Zarząd jest przeprowadzany przez specjalny panel z tekstem i symbolami, dzięki czemu konsument ma zmienność podczas tworzenia programu zlewu. System wskazania zawiera sygnał dźwiękowy, a także belkę podłogową, która daje zrozumienie, gdy przepływ pracy jest zakończony.

Funkcja odroczonej start umożliwia włączenie do naczyń w dowolnym momencie od 1 do 24 godzin.

Czujniki czystości wody, obecność soli i riffler powiadomi użytkownika w przypadku wymagań dodawania lub substytucji substancji. Wewnętrzne oświetlenie sprawia, że ​​ładowanie naczyń i wkłada kosze wygodniejsze, zwłaszcza w ciemności. Rozmiary 818x450x550 mm, technologia ochrony przed wyciekiem zapewnia szczelność maszyny podczas przepływu pracy. Efektywność energetyczna klasy A ++, pranie i suszenie, odpowiednio, moc połączenia wynosi 1950 W.

Electrolux EEC967300L – Jeden z najlepszych modeli, które są kombinacją doskonałych cech, funkcji i technologii. Ten pełnowymiarowy zmywarka jest wyposażony we wszystko konieczne, aby pomieścić tyle jak możliwe naczynia. Wnętrze jest wyposażony w specjalne Softgrips i Softspikes do okularów, umożliwiając najszybciej odpływ wody. System Comfortlift umożliwia szybkie i wygodne rozładowanie i pobieranie dolnego kosza.

Podobnie jak poprzedni model, znajduje się system satelitarny, który zwiększa wydajność mycia 3 razy.

Intuicyjny automatyczny sposób włączenia QuickSelect, w górnej tacy do sztućców z rozszerzoną komorą można umieścić dużą liczbę małych i średnich elementów. Alarm alert został zastąpiony pełnoprawną wiązką dwukolorową, umożliwiając użytkownikowi otrzymywanie informacji o zakończeniu przepływu pracy. System ten nie ma dźwięków, które sprawia, że ​​operacja jest bardziej cicha. Liczba zestawów do pobrania wynosi 13, która nie miała żadnych modeli poprzedniej linii.

Poziom hałasu, pomimo pełnego projektu, wynosi tylko 44 dB, jak w mniejszych produktach. W przypadku ekonomicznego programu zlewu potrzebne jest 11 litrów wody i elektryczności 821 W. Istnieje system wydajności termicznych, który wraz z 4 trybami temperatury umożliwia oczyścić naczynia w taki sposób, aby osiągnąć najlepszy wynik. W wygodnym użyciu panelu sterowania można ustawić wszystkie niezbędne parametry.

System opóźnienia czasu pozwala odroczyć pranie naczyń przez okres od 1 do 24 godzin.

Różne poziomy wskaźników poziomu soli i płukania sprawiają, że jest jasne, gdy trzeba uzupełnić odpowiednie zbiorniki. Czujnik czystości wody jest potrzebny do terminowej wymiany płynu, co przyczynia się do wysokiej jakości naczyń czyszczących. Razem 8 programów, górny kosz jest wyposażony w liczne wkładki, aby umieścić płyty, okulary, łyżki i inne akcesoria o różnych kształtach i rozmiarach.

Jest szansa na 30-minutową pranie w szybkim tempie.

Klasa efektywności energetycznej A +++, która jest wynikiem ciężkiej pracy elektrolux do wytwarzania sprzętu, który najlepiej wykorzystać zasoby robocze. Ze względu na wysoki koszt oszczędność energii elektrycznej jest ważnym parametrem dla tego modelu. Klasa Mycie i suszenie, Wymiary 818x596x550 mm, moc połączenia 1950 W. Wśród innych opcji można wybrać pranie szkła, dania dziecięce, a także intensywny tryb przeznaczony do szczególnie zanieczyszczonych naczyniach.

Porady operacyjne

Przede wszystkim ważne jest, aby zainstalować technikę. Dotyczy to osadzania zmywarki, dla której konieczne jest wybranie rozmiaru modelu w zależności od tabeli, gdzie zostanie wykonana instalacja. System drenażowy musi być prawidłowo umieszczony, czyli w napięciu, w przeciwnym razie woda nie zostanie poprawnie scalona i zyskuje, pozostając na poziomie podłogi.

Jest to ważne i prawidłowo włączanie do naczyń, podłączając go do systemu sieci energetycznej.

Należy pamiętać, że przewód musi wejść do uziemionego wylotu, w przeciwnym razie możesz trafić na prąd. Możesz określić program na specjalnym panelu z przyciskami. Przed rozpoczęciem nie zapomnij sprawdzić obecności soli i płukać zbiornikami, a także monitorować stan kabla. jpg" title="Wbudowane zmywarki elektrolux" alt=""/>

W przypadku małych usterek można odnieść się do instrukcji zawierających podstawowe informacje o różnych błędach i jak je wyeliminować. Zapamietaj to Zmywarka – złożone urządzenie techniczne i niezależna zmiana w konstrukcji jest niedopuszczalna. Naprawa i diagnostyka powinna prowadzić profesjonalistów.

Recenzje recenzji

Recenzje wbudowanych zmywarek elektrolux głównie pozytywny. Wśród głównych zalet jest niski poziom hałasu, wydajności i wygody w zarządzaniu. I wspomina również o wysokiej całkowitej pojemności modeli i ich trwałości. Wśród wad jest tylko wysoki koszt.

Punkty artykuły

 1. Gdzie do opublikowania?
 2. Jak połączyć się z wylotem?
 3. Łączenie z wodą zaopatrzeniem i ściekami
 4. Dodatkowe zalecenia

Zmywarki elektrolux są w dużym zapotrzebowaniu na wiele powodów. A jeśli zamierzasz kupić jeden z modeli tej marki, powinieneś zapoznać się z instrukcjami instalowania i zasad działania, aby PMM będzie służyć znacznie dłużej. Twoja uwaga jest oferowana zalecenia dotyczące umieszczania zmywarek, etapy łączenia się z siatką energetyczną, zaopatrzenie w wodę i ścieki.

Gdzie do opublikowania?

Postępowanie Instalacja i montaż zmywarki Electrolux może być niezależnie bez pomocy, jeśli postępujesz zgodnie z zaleceniami. Ta technika pasuje idealnie we wnętrzu, ponieważ większość modeli jest osadzona pod tabelą.

Aby rozpocząć, ważne jest, aby dowiedzieć się, w którym maszyna będzie, podczas gdy parametry kuchni, wolne miejsce i dostęp do urządzenia są brane pod uwagę. Eksperci zalecają instalację zmywarki w odległości nie więcej niż półtora metra od śliwki kanalizacyjnej. Taka odległość należy przestrzegać, aby zapobiec uszkodzeniu, a także stabilności przed ładowaniem. Przed instalacją można opracować projekt i obliczyć wszystkie parametry, aby samochód pasował do przestrzeni. Oczywiście PMM nie powinno być dalekie od wylotu, często w zestawie kuchenne zamontowane są wbudowane modele.

Ważne jest, aby spełnić wszystkie przepisy bezpieczeństwa, łącząc się z zasilaczem.

Jak połączyć się z wylotem?

Główną zasadą producentów zmywarki w stosunku do połączenia z własnymi rękami jest użycie odpowiednich urządzeń. Nie należy używać przedłużaczy ani filtrów sieciowych, to samo dotyczy trójników. Takie pośredniki często nie są w stanie wytrzymać ładunku i mogą wkrótce stopić, co doprowadzi do zapłonu. Aby połączyć się, potrzebujesz oddzielnego gniazda, który ma ziemię. W prawie każdym domu skrzynka przyłącza znajduje się na górze, więc musi być prowadzona w kanale kablowym. Jak wspomniano powyżej, odległość od samochodu do wylotu powinna być również nie więcej niż pół i pół metra, oprócz przewodu często taka długość.

W momencie produkcji instalacji elektrycznej, wszystkie elementy prądu generujące muszą być wyłączone, więc wyłącz urządzenie przed instalacją.

Łączenie z wodą zaopatrzeniem i ściekami

Będziesz przydatny do prowadzenia, z którym możesz obsługiwać dużo szybciej. Wyładuj zawór rurociągu wodnego. Przygotuj trójwymiarową dźwigiem narożnym, który zostanie zainstalowany w witrynie połączenia z konspiracją wody. Gdy tylko instalacja zostanie wyprodukowana, można otworzyć zawór i zainstalować wąż napełniający zmywarkę. Czasami gwint tee nie pokrywa się z węża, użyj adaptera, a problem zostanie rozwiązany. Jeśli mieszkanie używa twardych rur, potrzebujesz filtra do szorstkiego oczyszczania wody, które powinno znajdować się przed dźwigiem, rozszerzy żywotność maszyny. Ale jeśli możesz wymienić rurę na elastycznym wężu, co uprości proces.

Kolejna opcja połączenia polega na bezpośrednim podłączeniu węża i miksera, ale podczas mycia naczyń nie będzie niemożliwe do użycia wody, a gatunki będą nie do naprawy.

Warto to zauważyć Zmywarka powinna być podłączona tylko do zasilania zimnym wodą, ponieważ każdy model elektrolux jest wyposażony w szereg programów, która niezależnie ciepła woda do pożądanej temperatury.

Ale aby oszczędzać zużycie energii, możesz przejść do tej reguły i natychmiast połączyć się na gorąco.

Następnym krokiem jest połączenie się z kanalizacją, a to jest ostatni etap. Drenaż musi być wykonany wysokiej jakości, wąż jest niezawodnie zainstalowany tak, że podczas pracy nie mógł się oderwać. Skorzystaj z tee tylko wtedy, gdy nie ma innych opcji. Jeśli technika jest instalowana od prania, a wąż jest niemożliwy do wydłużenia, musisz przeciąć tee brazy w rurze w maksymalnej bliskości techniki.

Do Tee włożono mankietę uszczelniającą z gumy, która jest zaprojektowana tak, aby zapewnić uszczelnienie, oprócz, zapobiegnie mu nieprzyjemne zapachy do kuchni. Następnie zainstalowany jest wąż spustowy. Upewnij się, że wiarygodne utrwalanie, aby uniknąć wycieku podczas pracy PMM. Niektórzy skarżą się na nieprzyjemne zapachy w komorze zmywarki. Problem ten można rozwiązać, wykonując pochylenie z węża, aby jego część była poniżej tee.

Jest inna opcja, którą Mistrzowie uważają za bardziej niezawodne, poza tym jest znacznie łatwiej. Zajmie to prosty syfon z dodatkową rurą. Podłączyć prosty wąż (nie będzie tutaj potrzebny), i przymocuj połączenie na scenie za pomocą zacisku. Teraz wszystko jest gotowe, możesz dokonać pierwszego uruchomienia zmywarki.

Dodatkowe zalecenia

Jeśli kupiłeś wbudowany model, jak już wspomniano, najlepszym rozwiązaniem będzie rozwój projektu, aby umieścić wszystko z maksymalnym komfortem i dostępnością. Jeśli rozmawiamy o oddzielnym zmywarce, nie będzie żadnych problemów z tym – wystarczy znaleźć wolne miejsce blisko zaopatrzenia, kanalizacji i wylotu.

Istnieje kilka subtelności, które pomogą szybciej poradzić sobie z pracą. Jeśli chcesz zainstalować zmywarkę w szafie, upewnij się, że jego wymiary są w pełni zgodne z techniką. Często w instrukcjach producenta i dokumentów istnieje plan planu, który pomoże podczas instalacji. Czasami w zestawie PMM są zawarte w zestawie PMM, na przykład, deski do amplifikacji lub folii do ochrony przed parą – muszą być stosowane.

Jeśli obudowa maszyny nie jest zamontowana na poziomie, możesz użyć nóg, aby dostosować urządzenie. Należy zastosować rękaw boczny, jeśli trafia do zestawu. Sprawa musi być zamocowana przy użyciu samodzielnych próbek. Zaleca się zainstalowanie PMM z dala od płytki i innego sprzętu, który nagrzewa się: odległość powinna wynosić co najmniej 40 cm. Nie można umieścić zmywarki z pralką, ten ostatni może wytwarzać wibracje, które mogą uszkodzić zawartość, zwłaszcza jeśli załadowałeś delikatne naczynia.

Konstrukcja każdego modelu może mieć małe różnice, ale głównie struktura jest taka sama, więc proces instalacji jest standardowy. Ostrożnie zbadaj instrukcje od producenta, postępuj zgodnie z zaleceniami i nie można tylko rozszerzyć żywotność zmywarki, ale także zainstalować go poprawnie, podłączyć i uruchomić go. Sukces!

Jak zainstalować zmywarkę Electrolux, możesz nauczyć się z poniższej wideo.

Problem

Co zawiera usługa instalacji?

Rozwiązanie

Usługa instalacji różni się w zależności od wybranego urządzenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie sprzedaży w Sklepie Internetowym Electrolux Polska.

Dokument dotyczący instalacji produktu Electrolux Crse264fss0

Bezpośredni link do pobrania Dokument dotyczący instalacji produktu Electrolux Crse264fss0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokument dotyczący instalacji produktu Electrolux Crse264fss0