Instrukcja lotu Craftsman Pro Series

Instrukcja lotu Craftsman Pro Series to najnowszy dodatek do Craftsman Pro Series, który zawiera szczegółowe instrukcje lotu dla samolotów i helikopterów. Dzięki tej instrukcji użytkownik może uzyskać szybszy dostęp do informacji, których potrzebuje, aby ułatwić loty. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich aspektów lotów, w tym wymagań przedstartowych, procedury startu i lądowania, a także sygnały i procedury bezpieczeństwa. Instrukcja zawiera również instrukcje dotyczące obsługi sprzętu, w tym kontrolek, przycisków i przełączników. Instrukcja ta jest szczególnie przydatna dla nowych pilotów, którzy chcą w pełni wykorzystać swoje umiejętności lotnicze.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja lotu Craftsman Pro SeriesKUP JUŻ TERAZ

Dostępna teraz dzięki subskrypcji Xbox Game Pass

DOŁĄCZ TERAZ

Platformy:

Xbox Series X|S ● PC ● Chmura

— EUROGAMER

10/10
„Najbardziej niesamowite przeżycie, jakiego kiedykolwiek było mi dane doświadczyć na komputerze”

– IGN

93

— Metacritic*

Odkryj swoją następną ulubioną grę

Graj ze znajomymi w setki gier o wysokiej jakości i korzystaj z Xbox Live Gold oraz abonamentu EA Play za stałą, niską opłatę miesięczną.

Co nowego w Microsoft Flight Simulator

40th Anniversary Edition

Ta obszerna edycja zawiera ulepszenia, o które prosiła społeczność: helikoptery, szybowce i realistyczny Airbus A-310. Uczcij historię lotnictwa dzięki nowo dodanym klasycznym lotniskom, uwielbianym misjom z poprzednich generacji symulatora oraz samolotom o znaczeniu historycznym.

KUP JUŻ TERAZ

Zostań najlepszym pilotem

Obejrzyj film w maju i sprawdź swoje umiejętności pilotowania w grze Microsoft Flight Simulator. Zdobądź ekskluzywne malowanie F/A-18, porywające misje treningowe, ekscytujące wyzwania i wiele więcej w darmowym rozszerzeniu, dołączonym do Xbox Game Pass. **

Chwyć i leć

Graj w Microsoft Flight Simulator dzięki opcji grania w chmurze na posiadanych urządzeniach, w tym na konsoli Xbox One. ***

WIĘCEJ INFORMACJI

Cechy gry

Odkryj świat

Podróżuj po świecie w symulacji o niesamowitych szczegółach z ponad 37 tysiącami lotnisk, 2 milionami miast, 1, 5 miliarda budynków, prawdziwymi górami, drogami, drzewami, rzekami, zwierzętami, ruchem drogowym i nie tylko.

Zdobądź skrzydła

Doskonal swoje umiejętności pilotażowe w różnych samolotach, od lekkich samolotów po samoloty komercyjne, dzięki doświadczeniu, które dostosowuje się do Twojego poziomu, oferując jednocześnie interaktywne i jasne wskazówki i listy kontrolne.

Testuj swoje umiejętności

Lataj w dzień i w nocy z pogodą na żywo w czasie rzeczywistym, w tym z dokładną prędkością i kierunkiem wiatru, temperaturą, wilgotnością, deszczem i nasłonecznieniem.

Informacje o grze

Od lekkich samolotów po szerokokadłubowe odrzutowce — lataj najbardziej szczegółowymi i bliskimi rzeczywistości podniebnymi maszynami w symulatorze nowej generacji Microsoft Flight Simulator. Sprawdź swoje umiejętności pilotażu w wyzwaniach takich jak latanie w nocy, symulacja atmosfery w czasie rzeczywistym i pogody na żywo w dynamicznym i żywym świecie. Stwórz własny plan lotu dokąd tylko chcesz. Świat jest na wyciągnięcie ręki.

HDR: Technologia HDR dostępna tylko w grach i programach telewizyjnych, w których jest ona obsługiwana.

Dodatkowe informacje

Wszyscy

 • Zakupy w grze
  Odwiedź witrynę ESRB. org, aby uzyskać informacje o ocenach.
 • Wydawca
 • Xbox Game Studios
 • Producent
 • Asobo Studio
 • Gatunek
 • Symulator
 • Platforma
 • Xbox Series X|S
 • PC
 • Chmura
 • Data premiery
 • Xbox Series X|S: 27 lipca 2021 r.
  Komputer z systemem Windows 10: 18 sierpnia 2020 r.

Minimalne wymagania

System operacyjnyWindows 10 (v. 1909)
ProcesorIntel i5-4460, Ryzen 3 1200Procesor GPUNVIDIA GTX 770, Radeon RX 570Pamięć operacyjna8 GB RAM, 2 GB VRAMMiejsce na dysku150 GBDirectXDirectX 11

Standard Edition

Ocena użytkowników: 3, 5/5

Oferta subskrypcji Xbox Game Pass

W ramach subskrypcji Xbox Game Pass możesz grać w Microsoft Flight Simulator i ponad 100 innych gier o wysokiej jakości za stałą, niską opłatę miesięczną.

Kup wersję cyfrową

Od lekkich samolotów po szerokokadłubowe odrzutowce — lataj najbardziej szczegółowymi i bliskimi rzeczywistości podniebnymi maszynami w symulatorze nowej generacji Microsoft Flight Simulator.

Wydanie Standard 40th Anniversary Edition zawiera 37 niezwykle szczegółowych podniebnych maszyn z unikalnymi modelami lotu, 35 ręcznie wykonanych lotnisk, 4 klasyczne lotniska komercyjne, 15 lotnisk dla szybowców i 14 heliportów.

Deluxe Edition

Wersja Deluxe 40th Anniversary Edition obejmuje wszystko z edycji standardowej oraz 5 dodatkowych, precyzyjnie odwzorowanych samolotów o unikatowych modelach lotu i 5 dodatkowych, ręcznie zbudowanych lotnisk.

Premium Deluxe Edition

Wersja Premium Deluxe 40th Anniversary Edition obejmuje wszystko ze standardowej edycji oraz 10 dodatkowych, precyzyjnie odwzorowanych samolotów o unikatowych modelach lotu i 10 dodatkowych, ręcznie zbudowanych lotnisk.

Wymagana jest akceptacja umowy o świadczenie usług firmy Microsoft (microsoft. com/msa). Wymaga pobrania treści (konieczne są znaczna ilość miejsca i szerokopasmowe połączenie internetowe; obowiązują opłaty usługodawcy internetowego). Może wymagać dodatkowego sprzętu i subskrypcji. Usługi Xbox i związana z nimi pomoc techniczna nie są dostępne we wszystkich regionach (xbox. com/regions). Funkcje i usługi online mogą się różnić w zależności od regionu i mogą zostać z czasem zmienione lub wycofane. Może zapewniać możliwość dokonywania zakupów w grze. Wymagane jest konto Microsoft. Z wyjątkiem sytuacji wymaganych przez prawo kody nie podlegają zwrotowi.

Xbox: Gra wieloosobowa online / w trybie współpracy wymaga subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub Xbox Live Gold (subskrypcje sprzedawane oddzielnie). Rozgrywka między różnymi generacjami konsol może zostać ograniczona do niektórych trybów i funkcji. Komputer z systemem Windows 10: wydajność zwiększa się w przypadku systemów wyższej klasy. OSTRZEŻENIE: Niektóre osoby mogą doświadczyć ataku epilepsji w wyniku działania migających świateł lub wzorów w grach wideo (xbox. com/xboxone/healthandsafety).

AIRBUS oraz inne znaki produktów i usług Airbus są chronionymi znakami towarowymi należącymi do firmy Airbus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Oficjalnie licencjonowany przez Airbus.

Wyprodukowano na licencji firmy Boeing. Boeing, 747, 787 Dreamliner, Dreamliner z półksiężycem, Douglas, DC-3, F/A-18 Super Hornet i powiązane charakterystyczne logo, oznaczenie produktu i szata graficzna są znakami towarowymi firmy The Boeing Company.

Nazwy, emblematy, projekty nadwozia, logo i znaki towarowe Viking Air Limited stanowią własność intelektualną Viking Air Limited i są wykorzystywane na podstawie licencji firmy Microsoft Corporation.

Nazwy, emblematy, projekty nadwozia i logo Bell są znakami towarowymi i stanowią własnością intelektualną Textron Innovations Inc. i są wykorzystywane na podstawie licencji firmy Microsoft Corporation.

Nazwy, emblematy, projekty kadłubów i logo DG Aviation GmbH są znakami towarowymi i własnością intelektualną DG Aviation GmbH i są wykorzystywane na podstawie licencji firmy Microsoft Corporation..

*Źródło: Metacritic. com, 24 sierpnia 2020 r.

**© 2021 Paramount Pictures.

***Dostępność serwera i czas oczekiwania mogą się różnić.

Oszczędź [[PLACEHOLDER1]] d. godz. mindzieńgodzinaminuta[[PLACEHOLDER2]] jeszcze[[PLACEHOLDER]] z Xbox Live Gold[[PLACEHOLDER]] z Xbox Game Pass[[PLACEHOLDER]] z EA AccessOcena użytkownikówKUP TERAZZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻYPOBIERZ TERAZzdjęcie opakowaniaKup [[PLACEHOLDER]] w sklepie Microsoft StoreZamów w przedsprzedaży [[PLACEHOLDER]] w sklepie Microsoft StorePobierz [[PLACEHOLDER]] ze sklepu Microsoft StorePobierz ([[PLACEHOLDER]])[[PLACEHOLDER]], dowiedz się o systemie klasyfikacji

Na tej stronie możesz kompletnie za darmo pobrać Instrukcja Posiadacza Craftsman PRO Series 54" 26 hp V-Twin Pro Z7400 Series Zero-Turn Riding Mower Non CA.
PDF Instrukcja Posiadacza ma 40 stron, a jego rozmiar to 3. 85 Mb.
Przeczytaj online Kosiarki Traktory Craftsman PRO Series 54" 26 hp V-Twin Pro Z7400 Series Zero-Turn Riding Mower Non CA Instrukcja Posiadacza

Pobierz plik PDF "Craftsman PRO Series 54" 26 hp V-Twin Pro Z7400 Series Zero-Turn Riding Mower Non CA Instrukcja Posiadacza" (3. 85 Mb)Popularność:1860 wyświetleniaPrzelicz strony:40 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:3. 85 Mb

Inne instrukcje Craftsman PRO Series 54" 26 hp V-Twin Pro Z7400 Series Zero-Turn Riding Mower Non CA

Inne instrukcje Craftsman Kosiarki Traktory

Inne instrukcje Craftsman

Instrukcja lotu Craftsman Pro Series

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja lotu Craftsman Pro Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja lotu Craftsman Pro Series