Instrukcja montażu i sprzęt Bosch Pbh 2000 Re

Instrukcja montażu i sprzęt Bosch Pbh 2000 Re to zaawansowana technologicznie kombinacja wkrętarki i szlifierki oscylacyjnej. Jest to lekki i wygodny w użyciu narzędzie wielofunkcyjne, które umożliwia precyzyjną obróbkę drewna, tworzyw sztucznych, metali i innych materiałów. Oferuje ono bogaty zestaw funkcji, w tym szybką wymianę narzędzi i różnorodne ustawienia obrotów, co pozwala na wykonywanie szerokiego zakresu zadań obróbkowych. Sprzęt zapewnia również wysoką wydajność i niezawodność podczas pracy, a dołączone akcesoria umożliwiają szybkie dostosowanie go do różnych zastosowań. Instrukcja montażu i sprzęt Bosch Pbh 2000 Re to wszechstronne narzędzie, które jest idealne do wielu domowych i warsztatowych projektów.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i sprzęt Bosch Pbh 2000 Re

Energia pojedynczego udaru zgodnie z EPTA

Organizacja EPTA – European Power Tool Association – zdefiniowała metodę pomiaru pozwalającą określić energię pojedynczego udaru:
Energia pojedynczego udaru zgodnie z EPTA jest energią, którą rzeczywiście dysponuje wiertło lub dłuto i która jest dostępna dla użytkownika podczas każdego pojedynczego, średniego udaru mechanizmu udarowego. Odpowiada ona mniej więcej energii udarowa wytwarzanej w urządzeniu z uwzględnieniem wszystkich strat wynikających z przekazania energii oraz czynników zakłócających.

W celu obliczenia energii pojedynczego udaru zgodnie z procedurą EPTA symulowane jest wiercenie udarowe w betonie przy użyciu cylindrycznego, tępo zakończonego pręta testowego. Odkształcenia sprężyste powstające w wyniku udarów generowanych przez mechanizm udarowy są mierzone za pomocą tensometru. Na podstawie danych obliczana jest energia działająca na pręt testowy podczas każdego udaru.

Podczas procedury pomiarowej zgodnie z EPTA obliczana jest zatem w warunkach bliskich rzeczywistym energia pojedynczego udaru netto działająca na narzędzie robocze. Dlatego wartości pomiarowe uzyskane zgodnie z EPTA mogą być wykorzystywane do porównań elektronarzędzi lub oszacowania możliwego tempa postępu prac.

Inne metody pomiarowe, jak np. obliczenie powstałej w mechanizmie udarowym siły udaru lub energii udarowej, są dopuszczalne, jednak nie mają one odniesienia do energii pojedynczego udaru określonej zgodnie z EPTA.

Dlatego producenci będący członkami EPTA porozumieli się co do przestrzegania opisanej powyżej procedury pomiarowej używanej do obliczania energii pojedynczego udaru.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, której przedmiotem jest młotowiertarka

BOSCH PBH 2000 RE

Towar jest używany, jego stan wizualny oddają zdjęcia - posiada minimalne ślady użytkowania. Technicznie sprzęt w pełni sprawny.

W ZESTAWIE:

- BOSCH PBH 2000 RE

- uchwyt

- ogranicznik głębokości wiercenia

- instrukcja i karton

DANE TECHNICZNE:

  • Mocny silnik do wszystkich zastosowań związanych z wierceniem w betonie, stali i drewnie
  • Uchwyt bezkluczowy do szybkiej i łatwej wymiany bitów
  • Przełącznik wyboru do młotkowania, dłutowania, wiercenia lub wkręcania
  • Ogranicznik udaru wyłącza mechanizm udaru podczas wiercenia w drewnie lub metalu oraz podczas wkręcania
  • Blokada obrotów wyłącza ruch obrotowy podczas dłutowania

Bardzo wydajne i kompaktowe narzędzie umożliwiające łatwą pracę we wszystkich materiałach

Ekstremalna moc z kontrolą palcami

Młotowiertarka to elektronarzędzie z obrotową obrabiarką do wiercenia w murze, betonie oraz sztucznym lub naturalnym kamieniu. Wyposażony jest w mechanizm udarowy. Energia uderzenia jest niezależna od nacisku operatora. Przy wyłączonym mechanizmie udarowym młotowiertarki można używać jak wiertarki; przy wyłączonym mechanizmie obrotowym zamienia się w młotek udarowy. Prędkość narzędzia i siłę uderzenia można regulować elektronicznie w celu dopasowania do obrabianego materiału.

Młoty udarowo-obrotowe firmy Bosch to naprawdę wszechstronne narzędzia: młotkowanie, wiercenie i dłutowanie są połączone w jednym narzędziu. Są w swoim żywiole nie tylko podczas wiercenia w betonie z pneumatycznym młotkiem, ale także przy produkcji i montażu konstrukcji z litego drewna, takich jak altany czy wiaty.

PBH 2000 RE wykonuje wszystkie zadania: wiercenie otworów, szczególnie w betonie o średnicy wiertła do 20 mm, wkręcanie, wiercenie w drewnie lub stali lub dłutowanie podczas prac remontowych w domu, takich jak cięcie kanałów elektrycznych w betonie lub usuwanie łazienki lub bruku płytki. Model PBH 2000 RE jest wyposażony w mocny silnik o mocy 550 W, który zapewnia bezwysiłkowe młotkowanie w betonie i murze, dłutowanie i wiercenie

Opór jest bezcelowy

Pneumatyczny mechanizm udarowy Bosch ma energię uderzenia 1, 5 dżuli. Daje to dużą siłę uderzenia w twardych materiałach niezależnie od nacisku posuwu.

Wysoka prędkość obrotowa wiertła

Średnia prędkość obrotowa młotów udarowo-obrotowych waha się od 800 do 1700 obr / min. Wiertarki udarowe mają znacznie wyższe prędkości obrotowe, sięgające od 2500-3000 obr / min. PBH 2000 RE osiąga 2300 obr / min. Szybkie usuwanie pyłu betonowego, wiórów i innego materiału wiertniczego to tylko jedna z jego zalet. Ponadto spektrum zastosowań wzrosło i teraz nadaje się do materiałów takich jak drewno i stal. PBH 2000 RE umożliwia imponujące wiercenie we wszystkich średnicach i wysoką precyzję.

  • Maksymalna średnica wiercenia w betonie: 20 mm
  • Maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm
  • Maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 30 mm

Przełącznik wyboru

Niezależnie od tego, czy chodzi o młotkowanie, dłutowanie, wiercenie czy wkręcanie, przełącznik wyboru zapewnia właściwe ustawienie. Ogranicznik udaru wyłącza mechanizm udaru podczas wiercenia w drewnie lub metalu oraz podczas wkręcania. Blokada obrotów wyłącza ruch obrotowy podczas dłutowania.

Bosch SDS-Plus

Bosch SDS-Plus jest idealny do szybkiego mocowania bitów. Dzięki specjalnie zaprojektowanym wiertłom umożliwia to optymalne przenoszenie mocy z maszyny. Oprócz tego uchwyt szybkowymienny Bosch SDS umożliwia beznarzędziową wymianę mocowania SDS-plus i standardowego uchwytu wiertarskiego na zwykłe wiertła lub końcówki wkrętakowe z chwytem prostym.

Lekki i ergonomiczny

Niska waga 2, 2 kg i ergonomiczna smukła konstrukcja zapewniają dodatkowy komfort użytkownika, umożliwiając łatwe wiercenie i niemęczącą pracę. Softgrip zapewnia użytkownikowi lepszy chwyt i kontrolę nad maszyną.

Kontrola prędkości

Elektroniczna regulacja prędkości Bosch pozwala użytkownikowi „przyspieszyć” od 0 do maksimum za pomocą spustu.

Znajdź instrukcje obsługi

Tutaj możesz pobrać i wydrukować instrukcje obsługi elektronarzędzi Bosch znajdujących się w aktualnej ofercie oraz elektronarzędzi, które już nie są dostępne na rynku. Aby znaleźć instrukcję obsługi, wprowadź numer katalogowy swojego narzędzia (umieszczony na tabliczce znamionowej).

Instrukcja montażu i sprzęt Bosch Pbh 2000 Re

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i sprzęt Bosch Pbh 2000 Re

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i sprzęt Bosch Pbh 2000 Re