Instrukcja programowania Electrolux 2970 2999 Series

Instrukcja programowania Electrolux 2970 2999 Series jest to zaawansowane narzędzie do tworzenia programów do użytku w urządzeniach Electrolux. Jest ona zaprojektowana w taki sposób, aby użytkownik mógł tworzyć i edytować programy zgodnie z własnymi potrzebami. Instrukcja programowania oferuje szeroki zakres możliwości, takich jak tworzenie własnych programów, łączenie programów, tworzenie skryptów oraz wiele innych. Instrukcja programowania jest bardzo przydatna w tworzeniu i edycji programów dla urządzeń Electrolux, ponieważ zapewnia łatwe i intuicyjne narzędzia do tworzenia i edycji programów.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja programowania Electrolux 2970 2999 Series

Porady i instrukcje programowania falowników Eeaton:

 • Falowniki Eaton DC1,

Instrukcje do pobrania:

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

11 Dec 2019 23:36 12831

 • #1

  User removed accountLevel 1  

  #1

  Witam, mam problem z konfiguracją bo w ogóle nie odpowiada. Mogę wybrać albo opcję MMS albo SMTP a chciałbym aby przychodziły zdjęcia i filmy na maila oraz powaidomienia na tel. Karta w Play. Wpisałem dane ze strony operatatora ale urządzenie nie działa. Konfiguracja po przeniesieniu na kartę pamięci w urządzeniu pokazuje, że dane zostały wczytane jednak jak wchodzę w dane, które podałem to ich nie ma ( np nr telefonów). W temacie jestem zielony.

  Problem rozwiązałem a okazało się, że Chińczycy razem z kamerą wysłali nieaktualne oprogramowanie.

 • #2#2

  Problem rozwiązałem a okazało się, że nadesłane z kamerą oprogramowanie było nieaktualne, Może to komuś pomoże.

 • #3#3

  Problem rozwiązany poprzez zmianę karty pamięci na mniejszą pojemność ( ja mam 1G i dalej jest na niej miejsce na 140 zdjęć w rozdzielczości 14Mega)
  Drugi problem dotyczy zasilania. Mam ją na bateriach i wytrzymuje ok 2 tyg a kwestia zasilania wpływa na to czy MMS wyśle.
  Trzeci problem dotyczył oprogramowania. Napisałem do producenta ( Suntek) i ostatecznie przesłali właściwy firmwire. Po wgraniu kamera chodzi ok. Wielkie dzięki dla Kamil Monk, który też mi pomógł.

 • #4Karabin102#4

  Cześć.
  Możesz umieścić ten soft gdzieś na serwerze i podlinkować?
  Można będzie z niego skorzystać.

 • #5gradek83Level 42  #5

  slavo18035 wrote:

  Napisałem do producenta ( Suntek) i ostatecznie przesłali właściwy firmwire

  Dziękujemy koledze za udostępnienie oprogramowania!

 • #6#6

  Gradek, masz jakieś problemy psychiczne? Dlaczego ciągle trzeba się użerać w odpowiedziach z takim chamskimi wpisami?Oczywiście, że mogę zamieścić soft bo chcę pomagać innym tak jak inni pomogli mi. Dopiero dziś ktoś zapytał o ten soft ale już 2 minuty później znalazł się hejter, który z tego zrobił sobie pożywkę nie wnosząc kompletnie nic do wątku.W tamacie HC 900Lte to dodam, że teraz działa super i to nawet na karcie 16GB. Mam ją na zasilaczu bo baterie wystarczały na ok 10-14 dni. Ważne aby też użyć 4G MMS config.

 • #7#7

  slavo18035 wrote:

  Gradek, masz jakieś problemy psychiczne? Dlaczego ciągle trzeba się użerać w odpowiedziach z takim chamskimi wpisami?

  To była tylko aluzja do tego że zapomniałeś załączyć plik ale jak widać załapałeś.

  slavo18035 wrote:

  Oczywiście, że mogę zamieścić soft bo chcę pomagać innym tak jak inni pomogli mi. Dopiero dziś ktoś zapytał o ten soft ale już 2 minuty później znalazł się hejter, który z tego zrobił sobie pożywkę nie wnosząc kompletnie nic do wątku.

  Tak jak rozwiązałeś problem to jak najbardziej temat możesz zamknąć a inni teraz będą ci wdzięczni za pomoc. O ile załączony plik przy odmiennej płycie głównej nie spowoduje problemy z foto pułapką. Ale to już nie będzie twoja wina.A i jeszcze sprawdź w fotopułapce jaka to wersja oprogramowania sprzętowego i uzupełnij tą informację.

 • #8#8

  Plik zamieściłbym bez twojego chamskiego nic, nie wnoszącego wpisu. Inny kolega poprosił to to zrobiłem. Więc nie rozumiem po kiego się udzielasz w temacie, ego szwankuje? Nie zamieszczałem go dlatego bo soft był pisany pod moją płytę główną ( co zresztą kilka miesięcy temu napisałem) i widzę bystrzaku, że sam załapałeś jakie to może mieć konsekwencje. Jak będę przy pułapce to dane wersji softu dodam.

 • #9#9

  slavo18035 wrote:

  Nie zamieszczałem go dlatego bo soft był pisany pod moją płytę główną ( co zresztą kilka miesięcy temu napisałem)

  W tym temacie nie podawałeś informacji o płycie głównej.

  slavo18035 wrote:

  widzę bystrzaku, że sam załapałeś jakie to może mieć konsekwencje

  Tak masz rację musisz o tym wspomnieć aby inni mieli tego świadomość i nie mieli pretensji do twojej osoby gdy po aktualizacji przestanie im foto pułapka działać.

  slavo18035 wrote:

  Jak będę przy pułapce to dane wersji softu dodam.

  Wersje płyty głównej jak zdołasz też podaj.

 • #10#10

  [quote="gradek83"]

  slavo18035 wrote:

  Nie zamieszczałem go dlatego bo soft był pisany pod moją płytę główną ( co zresztą kilka miesięcy temu napisałem)

  W tym temacie nie podawałeś informacji o płycie głównej.Nie wprost ale pisałem, że kontaktowałem się z producentem w sprawie softu i dobrze wiesz, że aby odpowiedni przysłali potrzebne są dane płyty głównej. Dodaję jeszcze właściwy do tej pułapki MMS config. Danych płyty, nie mam bo nie zapisałem zdjęcia na kompie a pułapki nie zamierzam rozkręcać.

 • #11#11

  slavo18035 wrote:

  Nie wprost ale pisałem, że kontaktowałem się z producentem w sprawie softu i dobrze wiesz, że aby odpowiedni przysłali potrzebne są dane płyty głównej


  slavo18035 wrote:

  Danych płyty, nie mam bo nie zapisałem zdjęcia na kompie a pułapki nie zamierzam rozkręcać

  Aha czyli w archiwum wysłanych wiadomości do chińczyka też nie masz? no nic nie wnikam w takim razie tylko wersję firmware podaj to musi wystarczyć.

 • #12#12

  Nie masz, co jakiś czas usuwam śmieci z kompa. Wersja oprogramowania to EC25 z 02/27/2019

 • #13mirek82Level 12  #13

  Witam
  Mam problem
  Po aktualizacji kamera jest zawieszona [url=https://obrazki. elektroda. pl/5710290500_161
  Czy ma ktoś oprogramowanie, które będzie działać

 • #14#14

  mirek82 wrote:

  Czy ma ktoś oprogramowanie, które będzie działać

  Rozkręć FP i odczytaj nr płyty głównej i napisz do wsparcia technicznego zazwyczaj bez problemu odpisują i przesyłają na poczte odpowiednie oprogramowanie.

 • #15#15

  Dzięki za pomocPozdrawiam

 • #16oleknLevel 5  #16

  Witam, zakupiłem niedawno tę fotopułapkę z Banggood, skonfigurowałem (APN) poprawnie, używam karty w sieci Play, urządzenie rozpoznaje sieć poprawnie, mam zasięg ~70% na 4G, fotopułapka odbiera komendy SMS i odsyła również SMS, ale nie chce wysłać MMS.
  Wersję oprogramowania posiadam EC25E, 11/04/2020-P2. Toczę dyskusję z Banggood od miesiąca w tej sprawie, kontaktowałem się też bezpośrednio ze wsparciem Suntek (po przesłaniu im logów i pliku konfiguracyjnego przestali mi odpisywać). Banggood podesłał mi inne oprogramowanie, które wgrałem - nie pomogło, a co więcej standardowa komenda SMS *530* już nie działa, zamiast niej działa *500*, która robi to samo, także nie mam pewności, czy podesłane przez nich oprogramowanie jest właściwe.
  Może ktoś pomoże, gdzie szukać rozwiązania problemu?

  Dodano po 19 [minuty]:

  Dodam jeszcze, że spróbowałem wgrać zamieszczony tutaj soft i niestety mam biały ekran, nie wyświetla się nic, wygląda tak jakby był niekompatybilny z moją kamerą. Powróciłem więc do softu, który dostałem od chińczyków.

 • #17#17

  Po stawieniu w programie i tak musiałem wejść w ustawienia kamery i włączyć tryb MMS bo program go domyślnie wyłączył i działał tylko z komend sms

 • #18#18

  mirek82 wrote:

  Po stawieniu w programie i tak musiałem wejść w ustawienia kamery i włączyć tryb MMS bo program go domyślnie wyłączył i działał tylko z komend sms

  Również tak zrobiłem, w ustawieniach kamery musiałem aktywować MMS pomimo zrobienia tego w programie. Niestety MMS'ów nadal nie wysyła.

 • #19#19

  Proszę o zdjęcie ustawień w programie

 • #20

 • #21#21

  Witam proszę napisać na priv to wytłumaczę jak ustawić

 • #22#22

  olekn wrote:

  ale nie chce wysłać MMS.

  APN mms
  MMSC http://10. 164/mms/wapenc
  IP: 010. 010. 025. 005
  Port 8080Nie podawaj publicznie danych kontaktowych tel e-mail.Interval zmień na minimum 30s.
  Ilość zdjęć "Multi" ustaw na 3.

 • #23#23

  IP proszę wpisać bez zer może pomoże

 • #24#24

  gradek83 wrote:
  olekn wrote:

  ale nie chce wysłać MMS.


  Ilość zdjęć "Multi" ustaw na 3.

  Dzięki serdeczne, zadziałało w takiej konfiguracji. Szkoda, że specjaliści z Play nie mają zielonego pojęcia jak pomóc klientowi w takiej sytuacji, na szczęście są takie fora.IP wpisane z zerami, śmiga.

 • #25MMX11Level 4  #25
  Dołączyłem w poszukiwaniu pomocy, oczywiście mam problem z Fotopułpaką HC 900 LTE. Cały dzień katuję i próbuję ją skonfigurować... Próbuję robić wszystko co napisaliście ale nic nie działa. W oknie sieci pokazuje 3 kreski i napis "2NOT Reg". Kartę mam abonamentową z T-Mobile, karta micro SD SanDisk 32 GB. Ściągnąłem MMSCONFIG który załączył wyżej kolega ale otwiera mi się jako nieuzupełniony (tak jak z płytki cd). Wersja oprogramowania w urządzeniu EC25E 11/04/202-P2. Jako operatora mogę wybrać jedynie ORANGE, numer tel. nie wiem czy wpisywać z prefixem czy bez...? Jak to ogarnąć???

 • #26#26

  Cześć, jeśli masz kartę sim zabezpieczoną PINem to go wyłącz koniecznie.

 • #27#27

  Faktycznie karta była zabezpieczona PINem. Zdjąłem blokadę, urządzenie po0kazuje teraz operatora ale nadal nie wysyła MMS

 • #28#28

  A i numer telefonu bez prefixu. Operatora wybierasz "innego" i wprowadzasz ręcznie konfigurację APN dla MMS. To co podaje operator na stronie nie działa z tą fotopułapką, trzeba wprowadzić inne dane. Ja dostałem konfigurację od kolegów z tego forum, kompletna lista operatorów i danych konfiguracji była chyba na stronie dzikaknieja, ale nie pamiętam teraz dokładnie, sprawdzę jak będę w domu i podeślę link.

  Dodano po 8 [minuty]:

  https://blog. pl/konfiguracja-ustawien-mms-fotopulapki/

 • #29#29

  Likwidacja PINu, ustawienia ze strony T-mobile wyjaśniły sprawę. MMSy dochodzą. Teraz pytanie czy ktoś uruchomił powiadomienia na maila???

 • #30#30

  Tak, również działają powiadomienia na emaila, wystarczy skonfigurować kolejną zakładkę SMTP.

Article available in these languages: Czech

Instrukcja programowania sterowników Zelio Logic dostępna jest w poniższych załącznikach.

Załączniki

Zelio Logic 2 - KATIU99355 cz1. pdf

[1. 56 MB]

Zelio Logic 2 - KATIU99355 cz2. pdf

[2. 57 MB]

Instrukcja programowania Electrolux 2970 2999 Series

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja programowania Electrolux 2970 2999 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja programowania Electrolux 2970 2999 Series