Montaż, podłączenie, instalacja Hitachi Sj En Ethernet Communications

Montaż, podłączenie i instalacja urządzenia Hitachi SJ En Ethernet Communications jest łatwa i szybka. Przed pierwszym użyciem należy zapoznać się z instrukcją użytkownika i zapoznać się z dostępnymi opcjami konfiguracji. Po podłączeniu do sieci, urządzenie jest gotowe do użycia. Możliwe jest skonfigurowanie automatycznego lub ręcznego ustawienia adresu IP, a także skonfigurowanie dostępu do sieci bezprzewodowej. Dodatkowe funkcje, takie jak wykrywanie, połączenie i monitorowanie urządzeń sieciowych, są również dostępne. Skonfigurowanie i konfiguracja za pomocą przeglądarki internetowej jest szybkie i łatwe. Urządzenie Hitachi SJ En Ethernet Communications jest doskonałym wyborem dla sieci komputerowych.

Ostatnia aktualizacja: Montaż, podłączenie, instalacja Hitachi Sj En Ethernet Communications

Electrolux EWT1266TLW

Model ten dysponuje klasą efektywności prania Brak danych. Załadunek pralki jest następujący: 6 kg. Pralka pracuje w klasie energetycznej A+++, dzięki czemu jest urządzeniem energooszczędnym. Dane o poziomie hałasu przy wirowaniu: 76 - 80 dB. Electrolux EWT1266TLW może być dla nas jednym z podstawowych urządzeń domowych, które dobrze zadba o czystość i jakość ubrań całej rodziny.

Najważniejsze cechy:

  • Szerokość [cm]: 40
  • Klasa energetyczna: A+++
  • Zobacz wszystkie cechy

Cena Electrolux EWT1266TLW

Pralka oferuje nam klasę energetyczną A+++, dzięki której nasze rachunki za prąd nie będą znacząco wyższe. Całkowity załadunek to 6 kg. Bardzo istotna w pralce jest jej klasa efektywności prania, a w tym modelu jest to Brak danych. Electrolux EWT1266TLW to bardzo dobra pralka dla rodzin, która świetnie radzi sobie z wieloma rodzajami zabrudzeń na wielu materiałach. Urządzenie jest szerokie na 40 cm. Urządzenie posiada klasę efektywności prania Brak danych. Pozostałe ważne parametry pralki to następująco: - Wyjmowalny dozownik detergentu
- Technologia Fuzzy Logic dostosowująca parametry do wsadu
- TimeManager®
- Nóżki: 2 regulowane stopy + 2 nieregulowane stopy
- Opcja opóźnienia startu
- Programy prania: tkaniny syntetyczne, płukanie, wełna plus, wirowanie/odprowadzanie wody, jeans, wł. /wył., bawełna ekonomiczny, delikatny, bawełna, 5 koszul 30, lekkie ubrania sportowe, zasłony, jedwab, bielizna, kołdra
- Wyświetlacz LCD
- Opcja dodatkowego płukania
- Zabezpieczenie przed zalaniem
- Automatyczne wyważanie wsadu
- Samopozycjonowanie się bębna
- Specjalny program do jedwabiu
- Zabezpieczenie przed dziećmi. Kierunek otwierania drzwi pralki jest następujący: góra, a samo urządzenie nie powinno nikomu przysporzyć większych problemów z montażem i dalszą obsługą. Prędkość wirówki wynosi dokładnie 1200 obr/min. Kolor urządzenia to biały i dzięki niemu, pralka powinna doskonale wpasować się w większość łazienek. Klasa efektywności wirowania, osiągnięta w omawianej pralce to B. Wysokość pralki raczej nie odbiega od normy i wynosi dokładnie 85 cm.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki Electrolux EWT1266TLW.Przewodnik użytkowania został dodany 03. 10. 2014.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Electrolux EWT1266TLW i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 2. 0 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • instrukcja obsługi do pralki Electrolux EWT1266TLW
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Ogólne
RodzajWolnostojąca
Kolorbiały
Techniczne parametry
Klasa efektywności praniaBrak danych
Kierunek otwieraniagóra
Klasa efektywności wirowaniaB
Poziom hałasu [dB]58
Klasa energetycznaA+++
Parametry fizyczne
Szerokość [cm]40
Wysokość [cm]85
Głębokość [cm]60
Pozostałe parametry- Wyjmowalny dozownik detergentu
- Technologia Fuzzy Logic dostosowująca parametry do wsadu
- TimeManager®
- Nóżki: 2 regulowane stopy + 2 nieregulowane stopy
- Opcja opóźnienia startu
- Programy prania: tkaniny syntetyczne, płukanie, wełna plus, wirowanie/odprowadzanie wody, jeans, wł. /wył., bawełna ekonomiczny, delikatny, bawełna, 5 koszul 30, lekkie ubrania sportowe, zasłony, jedwab, bielizna, kołdra
- Wyświetlacz LCD
- Opcja dodatkowego płukania
- Zabezpieczenie przed zalaniem
- Automatyczne wyważanie wsadu
- Samopozycjonowanie się bębna
- Specjalny program do jedwabiu
- Zabezpieczenie przed dziećmi
Rozwiń
Poziom hałasu wirowania76 - 80 dB
OpisPralka ładowana od góry z funkcją TimeManager®, klasa A+++

Dostosuj program prania do swojego rozkładu zajęć – nie odwrotnie
Dostosuj czas prania do swojego rozkładu zajęć. Dzięki funkcji TimeManager® możesz tak ustawić długość cyklu, aby pranie było gotowe dokładnie wtedy, kiedy zechcesz.

Gotowe pranie wtedy, kiedy zechcesz
Nie musisz planować swojego dnia pod kątem prania. Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu możesz opóźnić rozpoczęcie prania, tak aby skończyło się wtedy, gdy będziesz mieć na nie czas. 

Wystarczy rzut oka, aby wybrać odpowiednie ustawienia
Dzięki dobrze widocznym kontrolkom LED można intuicyjnie wybrać żądane ustawienia i w mgnieniu oka sprawdzić, czy są one odpowiednie dla danego rodzaju prania. 

Pomysłowe funkcje, które są łatwe w obsłudze
Pralka, która oferuje nie tylko pomysłowe funkcje – dzięki łatwym w obsłudze dotykowym elementom sterującym są one również w pełni dostępne dla użytkownika. 

Większe pranie na mniejszej przestrzeni
Dzięki połączeniu 40-centymetrowej szerokości z 6-kilogramową ładownością, ta pralka pozwala robić duże, „rodzinne” prania, zajmując przy tym niewiele miejsca.

Prędkość wirówki1200 obr/min
Załadunek6 kg
Ładowanie

Oceń Electrolux EWT1266TLW

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

LMS2203EMK

Szczegółowe dane produktu