Opis systemu, instrukcja instalacji i konserwacji Aeg Sb2e 715 R

System Aeg SB2E 715 R jest kompaktowym i kompaktowym systemem centralnego odkurzania, który jest idealny do użytku domowego lub komercyjnego. Urządzenie pozwala na wygodne odkurzanie i czyszczenie obiektu za pomocą jednego silnika. System ten ma wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać swoje mieszkanie lub biuro w doskonałym stanie. Instalacja systemu Aeg SB2E 715 R jest prosta i szybka, a instrukcja instalacji jest łatwa do zrozumienia. System powinien być regularnie konserwowany, aby zapewnić optymalne działanie. Instrukcja konserwacji zawiera wszystkie wymagane informacje dotyczące czyszczenia filtrów, wymiany części i innych czynności konserwacyjnych. System Aeg SB2E 715 R jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą czystego, wydajnego i bezpiecznego systemu odkurzania.

Ostatnia aktualizacja: Opis systemu, instrukcja instalacji i konserwacji Aeg Sb2e 715 R

Mounting instruction U6001

Mounting instruction U2003Mounting instruction U2005Mounting instruction U2001Mounting instruction U2029Universal Lambda Sensors connector fitting instruction

Przestrzeń pakunkowa

 • Wysokość pakunkowa określa objętość modułów uszczelniających, które zostaną wykorzystane w otworze w ramie. Prawidłowe wykorzystanie całej wysokości pakunkowej ma kluczowe znaczenie dla jakości certyfikowanego produktu.
 • Podana w tabeli wysokość pakunkowa (h) jest równa wewnętrznej wysokości ramy (H) pomniejszonej o wyrażoną w milimetrach przestrzeń wymaganą na klin rozporowy.
 • Łączna wysokość wybranych modułów uszczelniających musi zawsze odpowiadać wysokości pakunkowej (h).
 • Przed wybraniem modułów uszczelniających oblicz prawidłową wysokość pakunkową zgodnie z instrukcjami instalacji.

Zestawy modułów

Dzięki naszym standardowym zestawom modułów łatwo jest dopasować odpowiednią liczbę modułów do przestrzeni pakunkowej. Jeden standardowy zestaw z modułami odpowiada przestrzeni pakunkowej dla ramy o rozmiarze 4, a dwa zestawy odpowiadają przestrzeni pakunkowej dla ramy o rozmiarze 8.

Gotowe zestawy uszczelnień

Zalecamy korzystanie z naszych gotowych zestawów (dostępnych dla ram o rozmiarze 6) zawierających moduły uszczelniające, przekładki oraz klin rozporowy Roxtec. Dzięki wykorzystaniu gotowych zestawów możesz zawsze mieć pewność, że dla danego otworu w ramie używana jest właściwa liczba modułów. 

Dobór wielkości modułów

W czasie doboru rozmiarów modułów uszczelniających można zdecydować się na mniejszą liczbę modułów o większym rozmiarze, oszczędzając w ten sposób pewną ilość czasu podczas instalacji, albo na większą liczbę mniejszych modułów, uzyskując dzięki temu więcej zapasowej przestrzeni uszczelniającej na przyszłość. 

Po lewej stronie przedstawiono 12 kabli uszczelnionych przy użyciu największych modułów uszczelniających. Po prawej przedstawiono 12 kabli uszczelnionych przy użyciu najmniejszych modułów, dzięki czemu uzyskano zapasową przestrzeń. Zainstalowano 15 dodatkowych modułów zapewniających zapasową przestrzeń pakunkową w przyszłości.

Przygotowania 

Przed rozpoczęciem prac instalacyjnych przygotuj obszar roboczy. W razie potrzeby oczyść obszar instalacji i upewnij się, że otwór, który będzie uszczelniany, jest łatwo dostępny. Upewnij się, że masz pod ręką wszystkie niezbędne elementy. 

Układanie kabli

Upewnij się, że kable (i rury) przechodzą przez ramę na wprost, a nie pod kątem. W razie potrzeby poluzuj kable we wspornikach, aby umożliwić ruch. Podczas instalacji ciężkie kable powinny być podparte. 

Pamiętaj, że jeśli kable muszą przechodzić przez przepust pod ostrym kątem, Roxtec oferuje ramy, które można spawać z nachyleniem.

Rozgrzej smar

Podczas instalacji w niskich temperaturach rozgrzej środek smarny w ręce lub w kieszeni, aby zmiękł. Smar jest ważnym elementem całego systemu.

Określenie umiejscowienia podzespołów

Jeśli w przyszłości zamierzasz dodawać kolejne kable, możesz sobie ułatwić pracę, umieszczając moduły z przestrzenią zapasową w pobliżu klina rozporowego. Umieszczenie kabli w dolnej części uszczelnienia jest korzystne dla zapewnienia szczelności. 

W celu rozdzielenia kabli użyj przekładek. 

Użyj przekładek, aby oddzielić od siebie kable podczas prac instalacyjnych. Ułatwi to wkładanie modułów uszczelniających. Nasze narzędzie instalacyjne, uchwyt do modułów, pomaga utrzymać kable i przekładki w miejscu podczas instalacji. 

Wstępny docisk

Gdy nie ma miejsca na klin rozporowy Roxtec lub ostatni rząd modułów, wymagany jest wstępny docisk. Aby zrobić miejsce i zapewnić prawidłowe wypełnienie całego obszaru pakunkowego, użyj narzędzia Roxtec do wstępnego docisku. Utrzymuj nacisk przez kilka minut, a następnie włóż klin. Przed ściśnięciem sprawdź, czy kable nie są nigdzie zakleszczone. 

Instalacja częściowa lub przerwana 

Podczas montażu użyj uchwytu modułów Roxtec, aby odsunąć przeszkadzające elementy i utrzymać kable z dala od obszaru roboczego. -images/installation/module_holder500px. png" alt="module_holder500px. png"/>

Jeśli musisz przerwać pracę i pozostawić bieżące zadanie, użyj uchwytu modułów w celu utrzymania wszystkich elementów na swoich miejscach do czasu, gdy będzie możliwe wznowienie prac.

Częściowo zainstalowane systemy uszczelniające powinny być ściśnięte, jeśli pozostają bez nadzoru przez dłuższy czas. Narzędzie Roxtec do wstępnego docisku jest bardzo przydatne. 

Zakończ montaż całego zestawu przed dokręceniem elementów dociskowych

Aby ułatwić włożenie klina rozporowego Roxtec w ramach kombinowanych, należy dokręcać kliny po wypełnieniu wszystkich otworów. Dzieje się tak, ponieważ docisk spowoduje lekkie wybrzuszenie wewnętrznych ścian ramy. 

Należy zwrócić uwagę, że na tej ilustracji zjawisko to jest mocno wyolbrzymione.

Podczas konfigurowania konta użytkownika systemu Windows za pomocą ustawień systemu Windows 10 zarówno hasło, jak i wskazówka dotycząca hasła są polami, które należy wypełnić, aby ukończyć proces. Jest zrozumiałe, że system Windows zostałby skonfigurowany tak, aby był jak najbardziej bezpieczny, ale czasami ten dodatkowy krok po prostu nie jest konieczny. Jeśli nikt inny nie ma fizycznego dostępu do twojego komputera, tak naprawdę nie potrzebujesz hasła - ani podpowiedzi do hasła. Z drugiej strony, jeśli możesz użyć podpowiedzi do hasła, aby odtworzyć stare zapomniane hasło, potencjalnie inna osoba mogłaby to zrobić, jeśli jest wystarczająco sprytna. Lista przykładów przypadków, w których podpowiedź do hasła jest zobowiązaniem, a nie zasobem, może rosnąć dość długo, gdy zaczniesz myśleć o tym temacie.

Bez względu na powód, dla którego możesz pozbyć się podpowiedzi do hasła, możesz to zrobić na kilka sposobów szybko i bez kłopotów. Wszystkie polegają na usunięciu starego hasła użytkownika i skonfigurowaniu nowego hasła w sposób, który nie wymaga od użytkownika ustawiania podpowiedzi do hasła.

Oto trzy szybkie sposoby usuwania wskazówek dotyczących hasła z komputera z systemem Windows 10.

Jak usunąć wskazówki dotyczące hasła za pomocą Panelu sterowania systemu Windows 10

 1. Otwórz „Panel sterowania”.
 2. Przejdź do „Kont użytkowników”.
 3. Przejdź do „Zarządzaj innym kontem”.
 4. Wybierz konto użytkownika.
 5. Kliknij link „Utwórz hasło”.
 6. Wpisz swoje nowe hasło.
 7. Pozostaw pole „Wpisz wskazówkę dotyczącą hasła” puste.
 8. Kliknij przycisk „Zmień hasło”, aby zakończyć zadanie.

Jak usunąć wskazówkę dotyczącą hasła przez lokalnych użytkowników i grupy

 • Otwórz okno dialogowe „Uruchom” (Win + R).
 • Wpisz „lusrmgr. msc” i naciśnij „Enter”.
 • Przejdź do „Lokalni użytkownicy i grupy”.
 • Kliknij „Folder użytkowników”.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy konto użytkownika, dla którego chcesz utworzyć hasło.
 • Wybierz „Ustaw hasło”.
 • Wybierz „Kontynuuj”.
 • Wpisz nowe hasło i kliknij „OK”, aby zakończyć zadanie.
 • Jak usunąć wskazówkę dotyczącą hasła za pomocą wiersza polecenia

 • Otwórz „Eksplorator plików”.
 • Przejdź na główny dysk. Zwykle jest to dysk „C”.
 • Przejdź do „Windows”.
 • Przejdź do folderu „System32”.
 • Wyszukaj plik „cmd. exe” i kliknij go dwukrotnie lub kliknij plik prawym przyciskiem myszy i wybierz „Uruchom jako administrator”.
 • Wpisz następujące polecenie „net user UserName NewPassword”, zastępując UserName odpowiednią nazwą użytkownika i New Password hasłem, które chcesz ustawić dla tego konkretnego użytkownika.
 • Naciśnij „Enter”, aby zakończyć zadanie.
 • Opis systemu, instrukcja instalacji i konserwacji Aeg Sb2e 715 R

  Bezpośredni link do pobrania Opis systemu, instrukcja instalacji i konserwacji Aeg Sb2e 715 R

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Opis systemu, instrukcja instalacji i konserwacji Aeg Sb2e 715 R