Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Canon Imagerunner Advance 6075

Canon Imagerunner Advance 6075 to nowoczesny, wielofunkcyjny monochromatyczny system druku cyfrowego firmy Canon. Wszechstronny i wysoce wydajny, system druku Canon Imagerunner Advance 6075 umożliwia wydruk i kopiowanie dokumentów do formatu A3. Urządzenie jest wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów, który umożliwia skanowanie szybkich i wielkoformatowych dokumentów. Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Canon Imagerunner Advance 6075 zawiera wszystkie informacje potrzebne do instalacji, konfiguracji i codziennego użytkowania urządzenia. Jest on również wyposażony w dokładne instrukcje dotyczące konserwacji i naprawy urządzenia, dzięki czemu można zapewnić jego bezawaryjne działanie przez długi czas.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Canon Imagerunner Advance 6075

Haier HBB 177 TNF cechuje się poziomem hałasu 41 dB, chłodziarką o pojemności 177 l, zamrażarką o pojemności 64 l oraz pełnym systemem No Frost.

Total No Frost

Innowacyjna technologia Total No Frost firmy HAIER zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce HAIER. Konserwacja chłodziarko-zamrażarki nigdy nie była tak prosta!

My Zone

Funkcja MyZone w chłodziarce HAIER HBB 177 TNF umożliwia łatwe dostosowanie temperatury w zależności od tego, jakie produkty żywnościowe mają w niej być przechowywane. Dostępne opcje obejmują ustawienia przystosowane do przechowywania warzyw i owoców, mięsa i serów, produktów przeznaczonych do rozmrożenia, owoców morza czy artykułów do szybkiego schłodzenia.

Sky LED Lighting

Oświetlenie LED zostało umieszczone w górnej części wnęki chłodziarki. Dokładnie oświetla wnętrze urządzenia i sprawia, że zawartość półek jest doskonale widoczna.

Chiller Zone and Salad Crisper

W lodówce HAIER HBB 177 TNF znajdziesz specjalną strefę chłodzącą wyposażoną w przezroczystą szufladę, która pozwoli Ci szybko ocenić, czy Twoje ulubione warzywa są nadal świeże, ale również ułatwi do nich dostęp.

Metalowa ściana

Metalowe wykończenie wnętrza lodówki to przemyślana funkcja służąca do utrzymania chłodu i stabilnej temperatury wewnątrz urządzenia.

Eleganckie wykończenie wnętrza lodówki

Półki ze szkła hartowanego to nie tylko eleganckie wykończenie wnętrza lodówki, ale przede wszystkim praktyczne rozwiązanie, które znacznie pomoże w utrzymaniu jej w czystości.

Specyfikacja Haier HBB 177 TNF

Wymiary (wys. x szer. x gł. ) 176 x 54 x 55 cm
Położenie zamrażarkina dole
Bezszronowa (No Frost)pełny No Frost
Sterowanieelektroniczne
Wyświetlacz LCD
Zmiana kierunku otwierania drzwitak
Liczba termostatów2
Liczba agregatów1
Klasa klimatycznaN, SN, ST
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania12 godzin
Efektywność energetyczna 
Klasa energetycznaF
Roczne zużycie prądu288 kWh = 178, 56 zł rocznie
Pojemność użytkowa chłodziarki177 litrów
Pojemność użytkowa zamrażarki64 litry
Poziom hałasu41 dB
Klasa poziomu hałasu C
Funkcje 
Funkcje dodatkowe funkcja "wakacje"
Dodatkowe informacje szuflada z niezależną regulacją temperatury
Chłodziarka 
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarkiNo Frost
Komora świeżości tak
Szuflada z kontrolą wilgotności nie
Szybkie chłodzenietak
Wyposażenie 3 półki szklane, 1 szuflada z niezależną regulacją temperatury, 1 półka na butelki, 3 półki w drzwiach, 1 szuflada na warzywa i owoce
Zamrażarka 
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnikaNo Frost
Szybkie zamrażanietak
Zdolność zamrażania3, 5 kg/24h
Klasa zamrażarki****
Bezpieczeństwo użytkowania 
Bezpieczeństwo użytkowania alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi
Parametry zewnętrzne 
Wymiary opakowania 57 x 57 x 184 cm
Waga z opakowaniem 65 kg

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do lodówki do zabudowy Haier HBB 177 TNF.Przewodnik użytkowania został dodany 14. 06. 2021.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Haier HBB 177 TNF i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 11. 0 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • Instrukcja obsługi do Haier HBB 177 TNF
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


Oceń Haier HBB 177 TNF

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

  1. Home
  2. Marki
  3. Haier

Klimatyzacja

Kotły i podgrzewacze wody

Lodówki Mikrofale Nieskategoryzowane Okapy Piece Piekarniki Pralki Smartfony Suszarki Szafki na wino Telewizory Zamrażarki Zmywarki

Szukasz produktu?

Szukaj informacji na temat 3. 340. 000 produktów

Na tej stronie znajdziesz wszystkie instrukcje Haier posortowane wg kategorii. Na tej stronie pokazujemy jedynie 10 najlepszych produktów. Jeśli chcesz zobaczyć więcej instrukcji konkretnej grupy produktów, kliknij zielony przycisk poniżej kategorii produktu.

Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Canon Imagerunner Advance 6075

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Canon Imagerunner Advance 6075

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik do instalacji, obsługi i konserwacji Canon Imagerunner Advance 6075