Podręcznik linii Cal Test Electronics Elditest Ct2982b

Podręcznik linii Cal Test Electronics Elditest CT2982B jest kompaktowym, wielofunkcyjnym narzędziem do testowania urządzeń elektronicznych i przewodów. Pozwala na szybkie i dokładne określenie stanu układu i jego elementów. Podręcznik jest wyposażony w wiele użytecznych funkcji, takich jak wykrywanie zakłóceń, wykrywanie zwarcia, wykrywanie przerwań, pomiar poziomu sygnału, pomiar napięcia i prądu, pomiar pojemności, pomiar rezystancji i wiele innych. Jest łatwy w użyciu dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. Podręcznik linii Cal Test Electronics Elditest CT2982B jest doskonałym narzędziem do szybkiego i dokładnego testowania układów elektronicznych i przewodów.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik linii Cal Test Electronics Elditest Ct2982b

Książka ucznia (Student's Book) + DigiBook

Książka składa się z trzech części (Books 1-3). W skład poszczególnych części wchodzi 15 rozdziałów. Każdy rozdział jest poświęcony innemu tematowi i zawiera osadzone w realistycznym kontekście teksty pozwalające na poznawanie specjalistycznego słownictwa. Obejmuje także różnorodne ćwiczenia umożliwiające zintegrowane rozwijanie czterech sprawności językowych: czytania, słuchania, mówienia i pisania. Po każdej z trzech części znajduje się słowniczek angielsko-angielski zawierający łącznie ponad 400 haseł i zwrotów. Przykładowe tematy to: urządzenia elektroniczne, narzędzia pracy, przygotowanie miejsca pracy, bezpieczeństwo, działania matematyczne, jednostki pomiaru, czytanie dokumentacji technicznej, zagadnienia związane z działaniem urządzeń elektronicznych oraz ich naprawą. Do papierowej wersji podręcznika dołączono kod aktywacyjny pozwalający na korzystanie z DigiBooka. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 36 miesięcy od momentu aktywacji kodu.

DigiBook – podręcznik w wersji cyfrowej

DigiBook zawiera pełny materiał z podręcznika papierowego, interaktywne zadania, nagrania audio, filmy, słowniczek angielsko-angielski z możliwością odłuchania wymowy, test po każdej z 3 głównych części podręcznika. Do korzystania z DigiBooka potrzebny jest kod aktywacyjny. Kod jest dostępny z podręcznikiem papierowym lub jako samodzielny produkt. Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 36 miesięcy od momentu aktywacji kodu.


Przewodnik dla nauczyciela (Teacher's Guide)

Teacher’s Guide zawiera scenariusze lekcji, odpowiedzi do wszystkich zadań oraz zapis nagrań.


Płyty CD do wykorzystania w klasie (Class Audio CDs)

Płyty CD do wykorzystania w klasie zawierają nagrania do ćwiczeń rozwijających umiejętność rozumienia ze słuchu.

Podręcznik linii Cal Test Electronics Elditest Ct2982b

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik linii Cal Test Electronics Elditest Ct2982b

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik linii Cal Test Electronics Elditest Ct2982b