Podręcznik projektowania Frigidaire Ffps3133uu

Podręcznik projektowania Frigidaire Ffps3133uu to kompletny zestaw narzędzi, które pomogą Ci w projektowaniu i instalacji systemu chłodzenia. Zawiera szczegółowe informacje dotyczące wymagań dotyczących instalacji, konserwacji i przeglądów oraz przydatne informacje dotyczące instalacji i konfiguracji. Podręcznik zawiera również instrukcje dotyczące wykonywania przeglądów, konserwacji i kalibracji urządzenia. Dzięki szczegółowym instrukcjom, użytkownicy mogą zapoznać się z funkcjami i właściwościami urządzenia oraz zapoznać się z krokami dotyczącymi zarządzania systemem. Podręcznik zawiera również informacje dotyczące bezpieczeństwa, dzięki którym użytkownicy mogą korzystać z urządzenia w bezpieczny sposób.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik projektowania Frigidaire Ffps3133uu

W 1936 roku Ernst Neufert opublikował w Niemczech pierwsze wydanie swojego przełomowego wówczas, a dziś już klasycznego, dzieła Bauentwurfslehre (Podręcznik projektowania architektoniczno-budowlanego). Od tego czasu w ojczyźnie autora na bieżąco aktualizowano zawartą w książce wiedzę, wydając kolejną wersję podręcznika średnio co dwa lata. W Polsce książka ukazała się po raz pierwszy w 1980 roku, w 2022 publikujemy ją już po raz piąty.

Podręcznik z każdą kolejną wersją zyskiwał na objętości - bogatszy o uwspółcześnione treści i zupełnie nowe tematy, które są odpowiedzią na osiągnięcia, trendy oraz potrzeby architektury i technologii budowlanych.

W obecnie publikowanym w języku polskim wydaniu warto zwrócić uwagę na treści w znaczy sposób poszerzone, uzupełnione, zaktualizowane lub zupełnie nowe w porównaniu z poprzednią edycją. Są to między innymi zagadnienia:

- związane z projektowaniem uniwersalnym, które uwzględnia przede wszystkim potrzeby osób ze szczególnymi potrzebami (projektowanie bez barier);

- dotyczące projektowania architektury mieszkaniowej zarówno wielo-, jak i jednorodzinnej (znaczna liczba nowych przykładów i realizacji referencyjnych);

- odnoszące się do projektowania miejsc zgromadzeń, hoteli, szkół, placów zabaw, muzeów, świątyń i obiektów przemysłowych (nowe wytyczne zostały zmienione zgodnie ze współczesnymi wytycznymi i tendencjami projektowymi);

- opisujące planowanie i kierowanie budową;

- światła dziennego i sztucznego w architekturze;

- architektury kontenerowej.

Dostępna liczba sztuk
Dostępność całkowita275 szt.
Dostępność w naszym magazynie28 szt. (realizacja jeszcze dzisiaj)
Dostępność w punktach Bonito

Darmowa dostawa już od 299, 00 

 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt odbioru, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS nadaniu przesyłki.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość e-mail oraz SMS z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem PIN.
 • Wydanie przesyłki następuje po podaniu numeru zamówienia oraz kodu, który jest w wiadomości SMS.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki w punkcie masz 7 dni.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej Paczkomat, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki.
 • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Paczkomatów InPost z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego Paczkomatu.
 • Wydanie przesyłki następuje po wpisaniu numeru telefonu i podaniu kodu, który jest w wiadomości SMS.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z Paczkomatu masz 48 godzin.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej miejsce, w którym chciałbyś je odebrać. Może to być placówka pocztowa, sklep Żabka, Freshmarket lub stacja Orlen.
 • Otrzymujesz wiadomość e-mail oraz SMS od Poczty Polskiej z informacją o dotarciu przesyłki do wybranej placówki.
 • Pracownik w placówce wyda przesyłkę po podaniu danych odbiorcy zgodnych z danymi na przesyłce oraz po okazaniu dowodu osobistego.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z placówki pocztowej masz 7 dni.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
 • Otrzymujesz od nas wiadomość o nadaniu przesyłki
 • Listonosz doręcza przesyłkę.
 • Składasz zamówienie wybierając wcześniej punkt, w którym chciałbyś je odebrać.
 • Otrzymujesz SMS-a oraz e-mail od firmy Orlen z informacją o dotarciu przesyłki do wybranego punktu oraz kodem.
 • Pracownik punktu wydaje przesyłkę po podaniu otrzymanego specjalnego kodu.
 • Pamiętaj, że na odbiór przesyłki z punktu masz 3 dni.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.
 • Kurier doręcza przesyłkę.
 • Składasz zamówienie podając swój adres doręczenia.

  * opcja płatności przy odbiorze kosztuje dodatkowo 3, 00 zł

  FORUM/CRACOVIA/NOT

  dr hab. Beata Gibała–Kapecka, prof. ASP
  dr hab. Marek Braun,
  dr hab. Małgorzata Czudak,
  dr hab. inż. Renata Salerno-Kochan,
  mgr Łukasz Smoła,
  mgr Danuta Dąbrowska
  Kraków 2018


  ZE WSTĘPU: Projektowanie to dialog. To środek komunikacji pomiędzy projektantem a społeczeństwem. Jego rezultaty są wypadkową procesów politycznych, ekonomicznych i kulturowych zachodzących na naszych oczach. W tej przestrzeni projektant zawsze porusza się pomiędzy wartościami estetycznymi a użytkowymi, pomiędzy sztuką a technologią. Dziedzina sztuk projektowych, którą jest projektowanie ubioru, to połączenie wyobraźni i wiedzy. Wyobraźni ‒ w rozumieniu przestrzeni wokół bryły, którą jest sylwetka człowieka, ale również w pojmowaniu jego potrzeb i oczekiwań, natomiast wiedzy ‒ w zakresie możliwości ich zaspokajania. Projektowanie to sposób myślenia, reagowania, to obserwacja, analiza, ale również ciągłe poddawanie się ocenie, spełnianie określonych warunków. Wyznacza ono i określa rolę artysty projektanta, jako dysponującego potężnym narzędziem kreowania nowych norm estetycznych.

  Mając na uwadze odpowiedzialność za przygotowanie do pracy w zawodzie młodego pokolenia projektantów, chcąc dać im kompendium wiedzy, opracowaliśmy podręcznik Projektowanie ubioru adresowany do studentów Wydziału Architektury Wnętrz. Pozycja ta jest jednym z zadań wynikających z realizacji projektu Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój, pt. „Zawód: Projektant ubioru. Realizacja programu kształcenia dostosowanego do potrzeb rynku pracy, gospodarki i społeczeństwa”. Projekt zakłada utworzenie na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie nowej specjalności: Projektowanie tkaniny i ubioru. Funkcjonuje ona ramach Katedry Projektowania Przestrzeni Ekspozycyjnych i Multimedialnych. Zadaniem podręcznika jest usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy przyszłego projektanta z zakresu projektowania ubioru. Poszczególne rozdziały zawierają niezbędne wiadomości zarówno teoretyczne, jak i praktyczne, wywiedzione z wieloletniego doświadczenia autorów.

  Podręcznik nasz z założenia przeznaczony jest dla studentów Wydziału Architektury Wnętrz. Tekst pierwszego rozdziału podkreśla znaczenie interdyscyplinarności tej dziedziny, wzajemne przenikanie się procesów z obszarów nauki, sztuki i technologii. Zaznacza jej wielopłaszczyznowość i wspólny mianownik z architekturą, elementami wyposażenia wnętrz i ekspozycją. Rozdział ten obrazuje potencjał designu, który obejmuje wszystkie dziedziny sztuki, i uzasadnia, dlaczego tylko rodzaj użytych narzędzi decyduje o formie wyrazu. Kolejne rozdziały zostały poświęcone zagadnieniom związanym z samym procesem projektowym, jak również ‒ dzięki udziałowi w projekcie przedstawicieli przemysłu odzieżowego, przedsiębiorstwa LPP S. A. ‒ z całym cyklem: od projektu do produktu. Ta część podręcznika, realizując założenia projektu POWER, ma pomóc przygotować absolwenta do podjęcia pracy w zawodzie projektanta w firmie odzieżowej.

  Podręcznik projektowania Fiberline jest narzędziem dla architektów, inżynierów i techników, które przyspiesza i ułatwia projektowanie oraz tworzenie efektywnych konstrukcji opartych na profilach kompozytowych Fiberline. Ponieważ profile Fiberline mogą być projektowane i wykonywane na niezliczoną ilość sposobów, to podręcznik ten nie może zastąpić rozmowy ze specjalistami Fiberline w przypadku projektów wymagających specjalnych rozwiązań.


Podręcznik projektowania Frigidaire Ffps3133uu

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik projektowania Frigidaire Ffps3133uu

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik projektowania Frigidaire Ffps3133uu