Podręcznik ustawień i konfiguracji Bosch 1 600 A02 1bh

Podręcznik ustawień i konfiguracji Bosch 1 600 A02 1bh jest przydatnym narzędziem dla użytkowników, którzy chcą skonfigurować swoje urządzenie Bosch. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące ustawień i konfiguracji urządzenia, w tym: jak wybrać ustawienia trybu pracy, jak skonfigurować łączność Bluetooth i Wi-Fi, jak ustawić timer i jak dostosować urządzenie do indywidualnych wymogów użytkownika. Instrukcje są łatwe w obsłudze i zawierają rysunki i wyraźne wskazówki, co pozwala na szybkie i skuteczne skonfigurowanie urządzenia Bosch.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik ustawień i konfiguracji Bosch 1 600 A02 1bh

Wybierz użytkownika, którego chcesz określić jako nadawcę.

Jeżeli adres e-mail nadawcy został zarejestrowany na liście odbiorców, nadawca może otrzymać pocztą e-mail informacje o rezultacie nadawania.

Ponadto po włączeniu funkcji Stempluj nazwą nadawcy zarejestrowana nazwa nadawcy (nazwa użytkownika) pojawia się na arkuszu, listach i w raporcie odbiorcy.

 • Należy najpierw zarejestrować nadawców na liście odbiorców, używając opcji "Zarządzanie książką adresową" w menu "Ustaw. systemu" do określenia ich adresów e-mail, a następnie wybrać ustawienie "Użyj nazwy jako" dla opcji "[Nadawca]". Jeżeli chcesz, aby nadawcy otrzymywali pocztą elektroniczną powiadomienia o rezultatach nadawania, wybierz ustawienie "Użyj nazwy jako" dla opcji "[Nadawca]" i "[Odbiorca]". Szczegółowe informacje na temat tych ustawień, patrz Podręcznik ustawień ogólnych.

 • Jeżeli włączona jest opcja autoryzacji użytkownika, jako nadawca określany jest zalogowany użytkownik. Informacja o rezultatach nadawania jest wysyłana na adres e-mail zalogowanego użytkownika.

Umieść oryginał i wybierz odpowiednie ustawienia skanowania.

Naciśnij przycisk [Nazwa nadawcy].

Wybierz nadawcę.

Aby wybrać nadawcę określając numer rejestracji zapisany w książce adresowej, naciśnij przycisk [Nr rejestracji].

Aby wyszukać nadawcę w książce adresowej, naciśnij przycisk [Wyszukaj].

Jeżeli włączony jest kod zabezpieczający dla odbiorców, wyświetlony zostanie ekran wprowadzania danych. Wprowadź kod zabezpieczający dla odbiorców za pomocą przycisków numerycznych, a następnie naciśnij przycisk [OK].

Potwierdź wybór nadawcy, a następnie naciśnij przycisk [OK].

Aby wydrukować nazwę nadawcy na arkuszu odbiorcy, naciśnij i podświetl przycisk [Stempluj nazwą nadaw. ].

Jeżeli włączysz tę funkcję, nazwa nadawcy (nazwa użytkownika) pojawi się na arkuszu, listach i raporcie odbiorcy.

Aby otrzymać potwierdzenie e-mail rezultatów nadawania, naciśnij przycisk [Rezult. nadaw. e-mail], aby go podświetlić.

Jeżeli adres e-mail nadawcy został zarejestrowany w pamięci urządzenia, możesz otrzymać informacje o rezultacie nadawania pocztą e-mail.

Naciśnij przycisk [OK].

Zostanie wyświetlony ekran oczekiwania.

Aby sprawdzić ustawienia, naciśnij przycisk [Nazwa nadawcy]. com/bb_v1oi/pub_e/oi_view/0001036/0001036065/view/web/int/numb08. gif" alt="8" width="25" height="16"/>Określ odbiorcę, a następnie naciśnij przycisk [Start]. com/bb_v1oi/pub_e/oi_view/0001036/0001036065/view/web/gen/pl-i_not. gif" alt="Uwaga" width="73" height="16"/>

 • Rezultaty transmisji można potwierdzać jednocześnie za pomocą funkcji Rezultaty nadawania e-mail, która pozwala przesyłać rezultaty pocztą e-mail, oraz za pomocą raportu wyników komunikacji drukowanego przez urządzenie. Za pomocą parametru użytkownika (przełącznik 10, bit 6) w menu Funkcje faksu można określić, czy powinny być stosowane obie metody. Patrz Podręcznik ustawień ogólnych.

 • Raport wyników komunikacji i podobne funkcje pozwalają sprawdzić stan użycia urządzenia przez danego użytkownika. Jeżeli włączona jest funkcja autoryzacji użytkowników, można sprawdzić stan wykorzystywania urządzenia przez zalogowanych użytkowników. Jeżeli kod użytkownika jest ustawiony na nadawcę, można określić liczbę zastosowań danej funkcji przez poszczególnych użytkowników.

 • Aby anulować ustawienia nazwy nadawcy, anuluj nadawanie. Patrz "Anulowanie nadawania".

  • Anulowanie nadawania

  • Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

   Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

   więcej

   Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

   Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

   Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

   Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

   Zaloguj się do istniejącego konta

   O nas

   ManualDB to baza danych instrukcji użytkowania, która jest ciągle rozszerzana o inne podręczniki. Grupujemy instrukcje z kilku stron wraz z podręcznikami, więc nie trzeba szukać na wielu serwerach, ale instrukcję znaleźć można łatwo u nas, a przekierujemy na odpowiednią stronę internetową. Wszystkie podręczniki sprawdza zespół doświadczonych pracowników. Masz pewność, że u nas znajdziesz zawsze instrukcją użytkownika. Pobranie (download) podręczników i instrukcji w języku polskim jest bezpłatne.

Podręcznik ustawień i konfiguracji Bosch 1 600 A02 1bh

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik ustawień i konfiguracji Bosch 1 600 A02 1bh

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik ustawień i konfiguracji Bosch 1 600 A02 1bh