Podręcznik wyposażenia dodatkowego Bosch Rexroth Ctrlx Hmi De0021

Podręcznik wyposażenia dodatkowego Bosch Rexroth Ctrlx Hmi De0021 to kompleksowa, przyjazna użytkownikowi instrukcja, która pomaga w integracji i konfiguracji systemu sterowania. Podręcznik zawiera informacje dotyczące instalacji, konfiguracji i konserwacji systemu sterowania, w tym: szczegółowe informacje o przygotowaniu oprogramowania, wyborze wyposażenia i zarządzaniu ustawieniami, a także informacje dotyczące adresowania, połączenia i aktywacji systemu. Podręcznik zawiera również wyczerpujące informacje na temat diagnozowania i usuwania błędów oraz opisy funkcji i instrukcje dotyczące obsługi systemu. Podręcznik wyposażenia dodatkowego Bosch Rexroth Ctrlx Hmi De0021 jest doskonałym narzędziem do zwiększenia efektywności i wydajności pracy z systemem sterowania.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik wyposażenia dodatkowego Bosch Rexroth Ctrlx Hmi De0021

Webinar: BODAS - nowa seria sterowników RC40

Chcesz połączyć bezpieczeństwo funkcjonalne oraz spełnić wszystkie wymagania sektora rolniczego? Przekonaj się jak to możliwe już 2 marca 2023 r.!

Factory of the Future Lab

Przyszłość Przemysłu 4. 0 jest w zasięgu ręki dzięki w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej zbudowanej w naszej siedzibie w Warszawie. Sprawdź już dziś!

Transformacja maszyn mobilnych

Nowa generacja maszyn mobilnych opiera się na zelektryfikowanych, elektronicznych i cyfrowych rozwiązaniach sieciowych. Nasze innowacyjne koncepcje pozwalają na zwiększenie mocy, zapewniają bezpieczeństwo oraz wzmagają wydajności maszyn.

Nowy świat automatyzacji

ctrlX AUTOMATION wykracza poza tradycyjne granice pomiędzy sterownikami maszyn, światem informatyki a Internetem rzeczy. Dowiedz się wszystkiego o rewolucyjnej platformie automatyzacji.

Rozwiązania do
automatyzacji produkcji

Jeden dostawca – Wiele rozwiązań. Projektowanie i wdrażanie rozwiązań pod klucz

Wybierz grupę produktów i produkt

Efektywność systemów lub maszyn produkcyjnych zależy od ludzi. Obsługa maszyn, a tym samym interfejs człowiek-maszyna (ang. human machine interface – HMI), należy do najważniejszych aspektów automatyzacji przemysłowej. Dlatego firma Bosch Rexroth oferuje proste i intuicyjne rozwiązania ctrlX HMI.

Rozwiązania ctrlX HMI należą do rodziny ctrlX AUTOMATION. Obejmują najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb. Sprzęt to m. in. wyświetlacze, panele z wbudowanymi komputerami PC ze znakomitymi możliwościami graficznymi, panele webowe o różnych rozmiarach i ramki przeznaczone do montażu tabletów. Oprogramowanie natomiast jest dostarczane przez partnerów ze społeczności ctrlX World. Aplikacje mają certyfikat umożliwiający ich używanie na platformach ctrlX CORE i ctrlX IPC. Są dostępne w sklepie ctrlX Store, gdzie można nabyć np. WebIQ – jedno z pierwszych rozwiązań HMI.

Dzięki takiej kombinacji oferta ctrlX HMI zapewnia użytkownikom duży komfort użytkowania i udostępnia elastyczne aplikacje dostosowane do indywidualnych potrzeb. Funkcje i opcje rozszerzeń sprawiają, że rozwiązania ctrlX HMI można z powodzeniem wykorzystać praktycznie na wszystkich obszarach, od sterowania najprostszymi procesami po wymagające i dynamiczne symulacje. Podczas gdy procesy są coraz bardziej złożone, a użytkownicy oczekują coraz bardziej funkcjonalnych maszyn i systemów, te proste rozwiązania sprawdzają się znakomicie.

Najważniejsze korzyści dla użytkowników:

  • Funkcje wizualizacji niezależne od platformy
  • Jedna technologia spełniająca wymagania różnych interfejsów człowiek-maszyna
  • Integracja widgetów od dostawców zewnętrznych
  • Rozwiązania klasy podstawowej umożliwiające zaawansowane wizualizacje

Zamów rozwiązanie ctrlX HMI już dziś!

Oferta sprzętu ctrlX HMI jest już dostępna. Aby złożyć zamówienie, skontaktuj się z zespołem sprzedawców. Odpowiednią osobę kontaktową znajdziesz za pomocą naszej wyszukiwarki przedstawicieli.

Wyszukiwarka przedstawicieli

Przejrzystość, intuicyjność i otwartość: najważniejsze zalety rozwiązań ctrlX HMI

O przyszłości przemysłu decydują rozwiązania komunikacyjne, systemy i maszyny, które można szybko dostosować do aktualnych potrzeb. Dlatego coraz więcej rozwiązań do automatyzacji ma zdecentralizowaną architekturę i korzysta ze wsparcia online. Rozwiązania ctrlX HMI są podstawą definiowania procesów za pomocą oprogramowania, a wśród ich głównych zalet należy wymienić optymalną użyteczność, atrakcyjne wzornictwo i łatwą obsługę.

Niezależnie od tego, czy użytkownik używa tabletu czy zintegrowanego wyświetlacza, może bez ograniczeń korzystać z rozwiązań naszych partnerów, które są udostępniane przez Internet. Pomogą mu one w przygotowywaniu i prezentowaniu ważnych informacji w jasny i przejrzysty sposób. Interfejsy operacyjne na wszystkich urządzeniach można obsługiwać za pośrednictwem przeglądarki opartej na protokole HTML5. Dlatego ctrlX HMI umożliwia wizualizację na każdej platformie.

Otwarta architektura platformy ctrlX AUTOMATION pozwala programistom na integrowanie wielu aplikacji internetowych i widgetów innych firm, natomiast liczna społeczność ctrlX AUTOMATION oferuje pomoc, dzieli się pomysłami i zapewnia efekt synergii.

Elastyczna, skalowalna i przyszłościowa architektura

Podobnie jak wszystkie kategorie produktów z rodziny ctrlX AUTOMATION, rozwiązania ctrlX HMI mają wiele wspólnych cech, takich jak otwartość, elastyczność i prostota. W ten sposób Bosch Rexroth rozbija sztywne struktury.

Rozwiązania HMI oparte na technologii HTML5 zapewniają użytkownikom wybór architektur obsługiwanych przez sterowniki i komputery PC:

Skalowalny sprzęt HMI

Skalowalny sprzęt HMI firmy Bosch Rexroth charakteryzuje się wyjątkową niezawodnością i łatwością obsługi. Bosch Rexroth oferuje rozwiązania dostosowane do wymagań każdego użytkownika:

Panel operatorski maszyny