Specyfikacja ogólna Bosch Wtmc532rus Cn

Specyfikacja ogólna Bosch WTMc532rus CN to cichy i wydajny pralko-suszarka, która jest wyposażona w silnik indukcyjny, technologię EcoSilence Drive i niezawodne pranie i suszenie. Pralka ta ma wbudowany system automatycznego odwirowywania, który zapewnia szybkie i skuteczne odwirowywanie. Wbudowana technologia VarioPerfect pozwala na szybsze lub bardziej oszczędne pranie. Użytkownicy mogą wybrać, czy chcą użyć programu prania lub suszenia w celu dostosowania czasu trwania do swoich potrzeb. Pralko-suszarka Bosch WTMc532rus CN jest zgodna z siecią Wi-Fi i można ją łatwo monitorować i sterować za pomocą aplikacji mobilnej.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja ogólna Bosch Wtmc532rus Cn

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Bosch Appliances WTMC532RUS/CN. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Bosch Appliances WTMC532RUS/CN.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Bosch Appliances WTMC532RUS/CN bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Bosch Appliances WTMC532RUS/CN na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Bosch Appliances WTMC532RUS/CN na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Bosch Appliances WTMC532RUS/CN

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Bosch Appliances WTMC532RUS/CN a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Bosch Appliances WTMC532RUS/CN. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

Instrukcje poszczególnych urządzeń można łatwo pobrać korzystając z wyszukiwarki dokumentacji technicznej

Przejdź do wyszukiwarki

Linki do instrukcji są również dostępne w danych technicznych urządzenia w zakładce "Produkty".

Dowiedz się więcej o akumulatorach Bosch, jak diagnozować i serwisować je w warsztacie.

Nowoczesne samochody są wyposażone w coraz większą liczbę odbiorników energii elektrycznej.Muszą być zasilane z niezawodnych źródeł energii o wysokiej mocy. Wyposażone w nowoczesną technologię i odporne na korozję akumulatory Boscha zapewniają różnym rodzajom pojazdów potrzebną im energię przez długi czas.

Kanał Bosch Automotive Polska na YouTube

AGM

EFB

SLIAkumulator Bosch z technologią AGM zapewnia moc do częstych rozruchów, jest odpowiedni do pojazdów z systemem Start/Stop, odzyskiem energii podczas hamowania (rekuperacją) oraz niezawodnym źródłem energii dla odbiorników elektrycznych w czasie fazy postoju.Wydajny akumulator Bosch z technologią EFB jest dostosowany do wymagań samochodów z systemem Start/Stop. Zapewnia on bezpieczny rozruch, nawet jeśli pojazd korzysta z kilku odbiorników elektrycznych w danym momencie.Wydajna jakość Boscha dla wielu różnych wymagań i typów pojazdów.

Rekuperacja

Wsparcie systemu Start/stop

Całkowicie bezobsługowy

Rozruch

Zdolność rozruchu na zimno*****

  • S5: ***
  • S4: **S3: *

Odporność na pracę cyklicznąS5: **

Okres użytkowaniaS4: ***S3: **

Liczba odbiorników energii elektrycznej S4: *

Jazda na krótkich dystansach

Kąt montażuDo 90°0°

Dlaczego Bosch jest pewnym partnerem w dziedzinie akumulatorów?

  1. Dzięki wysokiej wydajności i potwierdzonej jakości, akumulatory Bosch spełniają wymagania różnych pojazdów i wielu zastosowań.
  2. Akumulatory Bosch z technologią AGM zapewniają wystarczającą moc w przypadku częstych rozruchów i zatrzymań pracy silnika, efektywnie wspomagają systemy Start/Stop oraz odzysk energii podczas hamowania (rekuperację).
  3. Wydajny akumulator Bosch z technologią EFB jest dostosowany do wymagań samochodów z systemem Start/Stop. Zapewnia bezpieczny rozruch nawet jeśli pojazd korzysta z kilku odbiorników elektrycznych w danym momencie.
  4. Spraw, aby Twoi klienci byli pewni wyboru dzięki renomie marki Bosch i jej wysokiej jakości w świadomości użytkowników końcowych.
Wskazówki i porady dotyczące jazdy. Jak dbać o akumulatory Bosch przez cały rok:

Jeśli to możliwe, warto ograniczać bardzo krótkie podróże, optymalnie należy jeździć samochodem przez co najmniej 20-30 minut. Pozwala to alternatorowi na pełne doładowanie akumulatora.

Aby skuteczniej ładować akumulator podczas jazdy, należy ograniczać korzystanie z urządzeń elektrycznych, takich jak klimatyzacja, ogrzewanie szyb czy system audio. Powinno się używać tylko tego, co jest w danej chwili niezbędne.

Jeśli pojazd jest używany sporadycznie lub tylko w określonych okresach roku, należy regularnie doładowywać akumulator za pomocą ładowarki sieciowej. Jeśli istnieje ryzyko utraty ustawień elektronicznych, należy podłączyć go za pomocą ładowarki do sieci elektrycznej na stałe.

Skuteczna diagnostyka, szkolenia i niezawodny serwis. Bosch oferuje warsztatom i sprzedawcom pełne wsparcie w dziedzinie akumulatorów - wszystko z jednego źródła.
Diagnostyka akumulatorów
BAT 131
BAT 115
BAT 645
BAT 690
KTS 250

Uniwersalne ładowarki akumulatorowe

W pełni zautomatyzowane ładowanie, tryb rezerwy i buforowania

BAT 645 i BAT 690

Nowe ładowarki BAT 645 i 690 są nieocenione w przypadku pracy zarówno z systemami elektrycznymi samochodów osobowych 12 V, jak i pojazdów użytkowych 24 V. Posiadają automatyczny wybór napięcia oraz maksymalne natężenie prądu stałego 45 A i 90 A.

Szybkie, skuteczne testowanie

BAT 131 i BAT 115

Zapewniają szybkie i niezawodne testowanie akumulatorów kwasowo-ołowiowych 6 V i 12 V oraz alternatorów w systemach 12 V i 24 V. Tester akumulatorów BAT 115 posiada również zintegrowaną drukarkę do sporządzania dokładnych raportów o stanie akumulatorów.

Specyfikacja ogólna Bosch Wtmc532rus Cn

Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja ogólna Bosch Wtmc532rus Cn

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Specyfikacja ogólna Bosch Wtmc532rus Cn