Szybkie instrukcje Dell Networking X1018p

Dell Networking X1018p to koncentrator dostępowy, który łączy w sobie szybkie przełączanie, wsparcie dla sieci Power over Ethernet i wyjątkowo przystępny koszt. Dzięki opcjonalnej funkcji zarządzania przez sieć, X1018p może być zarządzany za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub przez protokół zdalnego zarządzania. Jego kompaktowy rozmiar i zintegrowane zasilanie PoE sprawiają, że jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań w małych i średnich firmach. X1018p dostarcza sieciom wszechstronność, możliwości i skalowalność, aby spełnić potrzeby sieciowe i oferować oszczędności w zakresie kosztów i czasu potrzebnego do wdrażania.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie instrukcje Dell Networking X1018p

To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Marka:

Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.

DELL

Rodzina produktu:

Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.

X-Series

Nazwa produktu:

Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym. biz/pl/search? keyword=X1018P" title="Szukaj X1018P arkusz danych">X1018P

Kod produktu:

Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty. biz/pl/search? keyword=210-AEIL" title="Szukaj 210-AEIL arkusz danych">210-AEIL

GTIN (EAN/UPC)European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo. biz/pl/search? keyword=5397063769087" title="Szukaj 5397063769087 arkusz danych">5397063769087

Kategoria Przełącznik jest urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest połączenie komputerów w sieć (lokalną), o ile wszystkie komputery mają zainstalowane odpowiednie urządzenia. Przełączniki mogą być połączone szeregowo tworząc większą sieć i przechodząc w odmiany zarządzane i nie zarządzane. Nie zarządzane wersje, z reguły nie mogą filtrować danych i przesyłają wszystkie dane, które są do nich wprowadzane, są więc bardziej odpowiednie dla małych sieci. Przełączniki są łatwe do konfiguracji (wystarczy podłączyć kable sieciowe) i pozwalają na dzielenie się drukarką, miejscem w pamięci i innymi zasobami sieci domowej lub biurowej.

Łącza sieciowe

Icecat Product ID:

Jakość arkusza dokumentowego:tworzony/ standaryzowany przez Icecat

Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach:
tylko dane logistyczne:Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by DELL: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat:arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.

Podgląd produktu:124721

Statystyki oparte są o 97136 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp. ) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.

Informacja na temat modyfikacji:21 Oct 2022 10:14:32

Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.

Nabite punkty DELL X-Series X1018P Zarządzany L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Czarny :
 • - Zarządzany L2+ Zarządzanie przez stronę www SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3
 • - Obsługa jakość serwisu (QoS)
 • - Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16
 • - Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia Przepustowość rutowania/przełączania: 36 Gbit/s
 • - Lista kontrolna dostępu (ACL)
 • - 1U Możliwości montowania w stelażu
 • - Obsługa PoE

Więcej>>>

Krótkie podsumowanie opisu DELL X-Series X1018P Zarządzany L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Czarny:

To krótkie podsumowanie DELL X-Series X1018P Zarządzany L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

DELL X-Series X1018P, Zarządzany, L2+, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Obsługa PoE, Możliwości montowania w stelażu, 1U

Długie podsumowanie opisu DELL X-Series X1018P Zarządzany L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Czarny:Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie DELL X-Series X1018P Zarządzany L2+ Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

DELL X-Series X1018P. Typ przełącznika: Zarządzany, Przełącznik wielowarstwowy: L2+. Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet: 16. Wielkość tabeli adresów: 16000 wejścia, Przepustowość rutowania/przełączania: 36 Gbit/s. Standardy komunikacyjne: IEEE 802. 1ab, IEEE 802. 1D, IEEE 802. 1p, IEEE 802. 1Q, IEEE 802. 1s, IEEE 802. 1v, IEEE 802. 1w, IEEE.... Obsługa PoE. Możliwości montowania w stelażu, Układ: 1U

Access to this product is restricted. Please contact your account manager at Icecat.

Powody do zakupu

Elegancki interfejs, proste funkcje zarządzania

Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) w przełącznikach z serii Dell Networking X ułatwia administratorom sieci konfigurację i zarządzanie. Funkcje nawigacji, struktura menu, układ graficzny i wskazówki pomocy są oparte na szczegółowych testach łatwości obsługi i dostosowane do potrzeb specjalistów IT, dzięki czemu korzystanie z interfejsu jest prawdziwą przyjemnością.

Oszczędność czasu dzięki inteligentnym funkcjom

Ulepszone narzędzia, szczegółowe kreatory i pulpit nawigacyjny z możliwością dostosowania ułatwiają zarządzanie przełącznikami.
Szybkie konfigurowanie i optymalizacja wydajności sieci dzięki specjalistycznym narzędziom i kreatorom.
Optymalizacja ruchu sieciowego dzięki automatyzacji — obsługiwane myszą procedury wsadowe dotyczące konkretnych aplikacji, takich jak oprogramowanie do komunikacji ujednoliconej.
Pulpit nawigacyjny z precyzyjnymi danymi analitycznymi zapewnia jednolity wgląd w zadania, alerty, stan portów i wizualne informacje o sieci.
Wyjątkowo prosta obsługa oraz polecenia i alerty znane z komputerów stacjonarnych i serwerów.

Minimalne ryzyko dzięki lepszemu monitorowaniu i kontroli

Udoskonalone funkcje monitorowania ruchu sieciowego i rozwiązywania problemów ograniczają ryzyko związane z przestojami.
Analizowanie i rozwiązywanie problemów dzięki uporządkowanej, płynnej procedurze aktywnego monitorowania i eliminowania błędów.
Ograniczenie błędów konfiguracji i wyeliminowanie dodatkowych czynności za pomocą procedur wsadowych obejmujących wiele portów i profilów typowych urządzeń.
Optymalizacja działania usług w chmurze i lokalnych aplikacji sieciowych dzięki zabezpieczeniom i funkcjom określania priorytetów ruchu sieciowego.

Łatwa integracja z siecią

Możesz wybrać przełącznik odpowiedni do środowiska sieciowego. Dostępnych jest wiele modeli, które różnią się zaawansowanymi funkcjami i liczbą portów. Modele z obsługą technologii Power over Ethernet (PoE) i PoE+ zapewniają większą elastyczność, umożliwiając podłączanie, automatyczne konfigurowanie i zasilanie telefonów, kamer i aparatów, niewielkich przełączników i innych urządzeń sieciowych.

Specyfikacje

Typ przełącznika *

Zarządzany

Przełącznik wielowarstwowy L2+

Obsługa jakość serwisu (QoS)

Zarządzanie przez stronę www

Raport zdarzeń systemowych

Obsługa MIB

Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet 16

Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ Gigabit Ethernet (10/100/1000)

Ilość slotów Modułu SFP2

Standardy komunikacyjne IEEE 802. 1w, IEEE 802. 1x, IEEE 802. 2, IEEE 802. 3, IEEE 802. 3ab, IEEE 802. 3ac, IEEE 802. 3ad, IEEE 802. 3i, IEEE 802. 3u, IEEE 802. 3x, IEEE 802. 3z

Obsługa 10G

Podpora kontroli przepływu

Agregator połączenia

Kontrola wzrostu natężenia ruchu

Automatyczne MDI/MDI-X

Protokół drzewa rozpinającego

Obsługa sieci VLAN

Przepustowość rutowania/przełączania 36 Gbit/s

Wielkość tabeli adresów 16000 wejścia

Zgodny z Jumbo Frames

Pamięci bufora pakietów1 MB

Funkcje DHCPDHCP server, DHCP client

Lista kontrolna dostępu (ACL)

IGMP snooping

Statyczna ochrona portu

Obsługa Multicast

Protokoły zarządzające SNMPv1, SNMPv2, SNMPv3, SMIv1, SMIv2, IGMPv1, IGMPv2, IGMPv3

Obsługiwane protokoły sieciowe IPv4, IPv6, HTTP, TCP, IP, ICMP, TFTP, BOOTP, UDP, ARP, GARP, GMP, LLDP, RMON, MSTP, UDLD, TLS, PPP, Telnet

Możliwości montowania w stelażu

Produkt stackowalny

Diody LED

Aktualizacje oprogramowania urządzenia

Maksymalne zużycie mocy 27, 3 W

Obsługa PoE

Ilość portów Fast Ethernet (PoE)

Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu 247 W

Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 45 °C

Zakres temperatur (przechowywanie) -20 - 70 °C

Zakres wilgotności względnej 10 - 90%

Dopuszczalna wilgotność względna 10 - 80%

Szerokość produktu 209 mm

Głębokość produktu 450 mm

Wysokość produktu 41, 2 mm

 • Galeria
 • Specyfikacja
 • Zapytanie o produkt

Galeria

Specyfikacja

 • IEEE 802. 3ac (VLAN Tagging Extension)
 • IEEE 802. 3ad - Link Aggregation Control Protocol
 • IEEE 802. 1w - Rapid Convergence Spanning Tree
 • IEEE 802. 1d
 • IEEE 802. 1Q - Virtual LANs
 • IEEE 802. 1v - VLAN Classification by Protocol and Port
 • IEEE 802. 1p - Priority
 • IEEE 802. 3x - Flow Control
 • ARP - Address Resolution Protocol
 • TFTP - Trivial File Transfer Protocol
 • TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol
 • TCP
 • UDP - datagramowy protokół użytkownika
 • BOOTP - BOOTstrap Protocol
 • IGMPv2
 • TACACS+
 • Port Security
 • DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol
 • DHCP snooping
 • UDLD - Unidirectional Link Detection
 • LACP - Link Aggregation Control
 • IPv4
 • IPv6
 • MLD Snooping
 • GARP - Generic Attribute Registration Protocol
 • Jumbo frame support
 • RFC 1155 Management information for TCP/IP networks
 • IEEE 802. 3at - Power over Ethernet+
 • IEEE 802. 3af - Power over Ethernet
 • 2 wentylatory
 • Ograniczona Dożywotnia Gwarancja na sprzęt
 • Kabel zasilający
 • Uchwyty Rack
 • Obsługa USB do aktualizacji oprogramowania/konfiguracji
 • Kontrolka LED
 • Max. moc PoE: 246W
 • Symbol producenta210-AEIL
  Nazwa produktuDell Networking X1018P 16 portów 1GbE PoE i 2 porty SFP 1GbEProducentDellKlasa produktuSWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalnyArchitektura sieci LAN10GigabitEthernetSmartSwitch (WEB Managed)TakLiczba portów 1000BaseT (RJ45)16 szt. Liczba gniazd 10GB SFP+2 szt. Porty komunikacjiPort konsoliZarządzanie, monitorowanie i konfiguracja
 • zarządzanie przez przeglądarkę WWW
 • GUI - graficzny interfejs użytkownika
 • RMON - Remote Monitoring
 • ICMP - Internet Control Message Protocol (RFC792)
 • DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131)
 • DHCP Server - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131)
 • SNMP - Simple Network Management Protocol
 • LLDP - Link Layer Discovery Protocol
 • Telnet
 • Obsługiwane protokoły routinguruting statycznyObsługiwane protokoły i standardyRozmiar tablicy adresów MAC16000Algorytm przełączaniabrak danychPrędkość magistrali wew. 36 Gb/sPrzepustowość26. 8 mppsBufor pamięci1 MBWarstwa przełączaniaMożliwość łączenia w stosNieTyp obudowyMaksymalny pobór mocy289. 9 WatDodatkowe informacjeSzerokość209 mmWysokość41. 25 mmGłębokość450 mmMasa netto3. 21 kgKolorBlackInformacje do pobraniawww. com [LINK]

  Darmowa dostawa

  Dostawa kurierem gratis od 0 PLN

  Pomoc w wyborze

  Doradcy służą pomocą w wyborze sprzętu

  DELL Titanium

  Kupujesz u partnera DELL Titanium

  Bezpieczeństwo

  Szybkie płatności wspierają Przelewy24

  • Specyfikacja
 • IEEE 802. 3ac (VLAN Tagging Extension)
 • IEEE 802. 3ad - Link Aggregation Control Protocol
 • IEEE 802. 1w - Rapid Convergence Spanning Tree
 • IEEE 802. 1d
 • IEEE 802. 1Q - Virtual LANs
 • IEEE 802. 1v - VLAN Classification by Protocol and Port
 • IEEE 802. 1p - Priority
 • IEEE 802. 3x - Flow Control
 • ARP - Address Resolution Protocol
 • TFTP - Trivial File Transfer Protocol
 • TCP/IP - Transmission Control Protocol/Internet Protocol
 • TCP
 • UDP - datagramowy protokół użytkownika
 • BOOTP - BOOTstrap Protocol
 • IGMPv2
 • TACACS+
 • Port Security
 • DHCP - Dynamic Host Configuration Protocol
 • DHCP snooping
 • UDLD - Unidirectional Link Detection
 • LACP - Link Aggregation Control
 • IPv4
 • IPv6
 • MLD Snooping
 • GARP - Generic Attribute Registration Protocol
 • Jumbo frame support
 • RFC 1155 Management information for TCP/IP networks
 • IEEE 802. 3at - Power over Ethernet+
 • IEEE 802. 3af - Power over Ethernet
 • 2 wentylatory
 • Ograniczona Dożywotnia Gwarancja na sprzęt
 • Kabel zasilający
 • Uchwyty Rack
 • Obsługa USB do aktualizacji oprogramowania/konfiguracji
 • Kontrolka LED
 • Max. moc PoE: 246W
 • Symbol producenta210-AEIL
  Nazwa produktuDell Networking X1018P 16 portów 1GbE PoE i 2 porty SFP 1GbEProducentDellKlasa produktuSWITCH - przełącznik sieciowy zarządzalnyArchitektura sieci LAN10GigabitEthernetSmartSwitch (WEB Managed)TakLiczba portów 1000BaseT (RJ45)16 szt. Liczba gniazd 10GB SFP+2 szt. Porty komunikacjiPort konsoliZarządzanie, monitorowanie i konfiguracja
 • zarządzanie przez przeglądarkę WWW
 • GUI - graficzny interfejs użytkownika
 • RMON - Remote Monitoring
 • ICMP - Internet Control Message Protocol (RFC792)
 • DHCP Client - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131)
 • DHCP Server - Dynamic Host Configuration Protocol (RFC 2131)
 • SNMP - Simple Network Management Protocol
 • LLDP - Link Layer Discovery Protocol
 • Telnet
 • Obsługiwane protokoły routinguruting statycznyObsługiwane protokoły i standardyRozmiar tablicy adresów MAC16000Algorytm przełączaniabrak danychPrędkość magistrali wew. 36 Gb/sPrzepustowość26. 8 mppsBufor pamięci1 MBWarstwa przełączaniaMożliwość łączenia w stosNieTyp obudowyMaksymalny pobór mocy289. 9 WatDodatkowe informacjeSzerokość209 mmWysokość41. 25 mmGłębokość450 mmMasa netto3. 21 kgKolorBlackInformacje do pobraniawww. com [LINK]
  Zapytaj o produkt

  Szybkie instrukcje Dell Networking X1018p

  Bezpośredni link do pobrania Szybkie instrukcje Dell Networking X1018p

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybkie instrukcje Dell Networking X1018p